Kapat

Evet sorum kızlara?

Googleden yardım almadan ofsaytı bize anlatabilecek zeki kızlarımızı bekliyorum:)

Güncellemeler:
Bu spor bölümü boş galiba cevap verende yok

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Bak şimdi bitane adam var, karşısında kaleci var. Bu adam varya bu adam, bu adam kaleciye en yakında duran adam. O adam orda dursun tamam mı. Bu adam orda duruken bu adamla aynı takımda olan adamın ayağında top vardır. Bu adam ayağındaki topu, kaleciye en yakın... Kapı çaldı bidakka.. Hee ne diyodum, kaleciye en yakın olan takım arkadaşı olan adama topu atar. Kaleciye en yakın olan bu adam topu ayağına alır.
    Sonra efendime söyliyim o sırada yan hakem düdüğünü çalarsa ofsayttır. Çalmazsa da ofsayttır. Vay anasını biliyor muymuşum?

0|0
    0|0
    • Bak bir ayrıntıyı unuttum bu kaleciyle, kaleciye en yakın olan adam farklı takımlardan olmalı. Evet çok zekiyim!

• Alnından öpüyorum seni aferim:))))

• Eic için teşekkürrr :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• Karsi takimin oyuncusu kendi takiminin oyuncusundan daha yakinsa kaleye, pozisyon ofsayttir. -allam inşallah bilmisimdir dhahhd-

0|0
    0|0
  • Ofsayt zaten zor anlatılacak bişeydir karşımda olsan el kol hareketleriyle anlatırdım da burdan çok zor hacı :D

0|0
    0|0
  • anlatılmaz yapamam herhalde yani biliyordum sanki :D

0|0
    0|0
  • Anlatacağımı ve anlayacağımı sanmıyorum.

0|0
    0|0
    • bir denemelisin bence ilk aklina gelenden yazmaya başla hiç durmadan :))

• Yakın bir tarihte ofsaytın iki kuralı değişti ama genel olarak olay şu ki A takımının hucum oyuncusu b takımının kalesine b takımının herhamgi bir oyuncusundan daha yakınken takım arkadasından pas alırsa pozisyon ofsayta duser

0|0
    0|0
    • Işte budur ama kopya çekilmişmidir bilemiycem:)

• Tabi insanın zevkleri olmalı ama beni sarmadı oynamayi daha çok seviyorum takim tutmak işime gelmiyor:)

• Pekala

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...