Futboldan nefret edenler ve kaldırılmasını isteyenler?

arkadaşlar bakıyorum da o spor hep kavgalara sebebiyet vermişdir statlarda bitmiyo sokaklarda aracları ters çevirmeler vs. vs insanlar dükkanları ateşe vermeler yani bir spor yüzünden yani bir spor bunlara sebebiyet veriyorsa neden kaldırılmıyor?
hiç futbol izlemem nefret de ederim ben. kimler kalkdırılmasını ister yeniliklere açığım ben hiç ömrümde futbol izlemedim ama mantıklı cevaplar verirseniz seve bilirim :D yeterki bir mantını anlatın bana yani? bukadar kavgalara sebep olan bu sporu neden kaldırmıyorlar? kimler kalkmasını istiyor lütfen paylaşın benimle.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Neden kaldırılmıyor biliyo musun milyar euroların döndüğü bir pazarı öyle 2-3 serseri kavga çıkarıyo diye kaldıramazlar. Welcome to kapitalizm

0|1
    0|0
    • abi tamam bende okdarını düşünühyorum ama genede zararlı bir spor. kalkmalı bence spor güzelde sporun sebebiyet verdiği kavgaları bir görsen vapur batırmalar yok işte otobüsü ters çevirmeler aracları ateşe vermeler dükkanları ateşe vermeler kaç kişi hayatını kaybetdi kim bilir.

• Sporu kaldırarak olmaz bu onu yapcak adam bir tolunu bulur kafalar değişmeli insan olmayı öğrenmek lazım

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Futbolda yapılan spor sadece topun peşine koşulması dır bunu dışarıda her zaman yapabilirsiniz.
    Bende bir yararı olduğunu düşünmüyorum gereksiz bir oyundur ve bu oyunu oynayanların bu kadar para almasına inanamıyorum dışarıda çok sefil aç yatarken oyun oynayarak lüks bir yaşam sürüyorlar..

0|1
    0|0
    • abi varya resmen imza toplanıp T. C. GENÇLİK ve SPOR BAKANLIĞI na faxs falan çekip yahut böyle provaka etmek lazım o taraftarları spor güzel olsa bile sebebiyet verdiği ölümler olsun yaşamını yitirenler olsun çevreye şehrimize veridikleri zararlar ziyanlar olsun psikoloji bozuyor resmen. kalkmalı yani yahut kulakları çekilmeli. öyle bişey olmalıki bu sebebiyet verdiği zararların hepsi ortadan kalkmalı aksi halde sporu kaldırmalılar bence.

• Futbol şiddettir futbol holiganlıktir futbol adam bıçaklamaktir..

0|1
    0|0
Yükleniyor...