Etiyopyalı, Kenyalı atletlerin sırrı ne ?

arakdaşlar onlar o zorluklarla uzun mesafelerde nasıl bu kadar başarılı oalbiliyolar ?

hem hayret ediyorum hemde seviniyorum türk yarışöıyorsa eğer hep onları tutyorum çok fakirler yazık :((

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

• siyahi atletlerde 3 tane tendon oluyor beyaz atletlerde ise 2 tane o yüzden siyahi atletler koşmada daha başarılı

0|1
    1|2
    • bu ayırım siyah beyaz insan ayırımına göre mi oluyo bilmiyodum

• ten renklerine göre insanların bazı özellikleri oluyor. mesela siyahi insanlar karahumma hastalığına yakalanmıyor yada 3 tendonlu olduğu için daha hızlı koşabiliyor böyle işte :)

• hergün bir yeni bilgi :))

Erkekler Ne Diyor 14

• Bunun ırkla bir ilgisi yok aslında ama zenciler hep kullanıldıkları için ırkçılık yapıldığı için ırkla ilgisi oluyor. Şöyle ki: zenciler mücadeleci olmak zorunda olduklarından gereğinden fazla çalışıyorlar. Bilmem anlatabildim mi? Hırslarını bu tür şeylerden alıyorlar...

0|0
    0|1
  • her milletin farklı alanlarda yeteneği vardır, örn almanlar cirit atlamada, ruslar güreşte, birleşik devletliler baskette... vb.

0|0
    0|0
  • O ülkede yaşayan bazı kabilelerin özelliğinden kaynaklanıyor. Mesela bacak bölümüleri uzun, diz ile ayak arasındaki bölümleri kısadır. Bu da onlara tanrının bir lutfu diyebiliriz.

0|0
    0|1
    • Sevgili adrift tanrının lütfu değilde adaptasyonla beraber gelen doğal seçilim diyebiliriz.

• cevaplara gel jdghjfgjkhgkl

1|0
    0|1
    • dalga geçme sebebin ne

• ee ben de aynı şeyi söylüyorum zaten ? saltanat değil ki bu babadan oğula geçsin, yüzlerce yıl süren bir oluşum.

• Affedersin bende seni destekleme amaçlı yazmıştım zatende belirtmediğim için yanlış anlaşıldım . :)

• kas tipleri bizden farklı oldukları için anaerobik ortam dayanıklılığı daaha fazla sırrıı o çizgili beyaz kasları fazla

0|1
    0|0
  • o değilde onların dudakları fotofinişte çok işe yarıyo dudak farkıyla kazanmanın ne demek olduğunu o zaman anlıyosun

2|0
    0|1
  • Uzun baldır, ince kas grubu. Doğal ortamda antreman. Fakirlikten kurtulmanın tek yolu. vs.

0|0
    0|0
    • kıyamam ya

özellklede ülkesini değiştirmeyenler

• Kas lari bizden farkli oldugu icin

0|1
    0|0
  • African mango bence..

0|1
    0|0
  • Dalak yok sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • 3 ayakla koşuyor onlar

0|1
    0|1
  • mikemmel genler

0|0
    0|0
  • bilemedim

0|0
    0|1
  • Siyahi insanlarda bir kas daha fazla oluyor bacaklarında.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...