90'lara ait unutamadığınız 3 şey nedir?

Moda, Teknoloji, Sinema, Televizyon, Politika, Müzik ve daha onlarca başlık altında 1990-1999 yılları arasında hayatınıza ya da dünyaya etki etmiş, aklınızdan çıkmayan ve belki ömür boyu özleyeceğiniz 3 şey nedir?

Şişe içecekler (Taşdelen su, 1 Litrelik Pepsi) Playstation, Beavis and Butthead, Tombraider, Fifa96, Alaaddin, Patbom, Michael Jordan, Saksafoncu Tayfun, Blue Jean dergisi, Take That, Backstreet Boys, The Spice Girls, Televole, Coco Jambo, Doğu ve Batı Almanya'nın birleşmesi, Sovyetler Birliği, Roberto Baggio, Alpay Özalan ve Fair Play şimdilik aklıma gelenler.

90'larda çocuk olanlara veriyorum sözü.

Güncellemeler:
Susam Sokağı, Barış Manço, Alf, Parliament Sinema Kulubü, Big Babol, Twin Peaks, Otostopçu, Tsubasa, He-Man, Minik Olsen'ler, Cine 5, Inter Star, Levi's 501, Tetris, Çılgın Bediş, Tutti Frutti, Power Rangers.

Başka başka?

0|0
7|11

En İyi Kız Görüşü

• Doksanların giyim stili

Twin Peaks link (izliyordum)

Big Babol

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• :D Sevdim bu soruyu

Cam şişeler, mavi önlükler, ayı oynatanlar, Barış Manço, etekleri ve elbiseleri etrafında dönen ben ve bir sürü kız çocuğu. He-man, Lessie, Alf, Powe Rangers, Game Boy, atari, oralet

Şimdilik aklıma gelenler :) 90'larda çocuk olduğum için kendini şanslı hissedenlerdenim :)

0|0
    0|0
    • Ayı oynatanları daha yeni farkettim cevabında. : ) İnanılmazdı gerçekten onlar.

• Benim canımı sıkıyor düşündükçe. Zincirlerle doğal ortamından tamamen uzakta sokaklarda gezdirilen, eziyet edilen ayılar. Hayvan hakları mevzuları falan işte neyse tadımızı kaçırmıyayım.

• Akıllandı millet akıllandı.. O zaman çok kötüydü..

• öncelikle cizgifilmler unutulmaz sanirim,mesela Voltran,Tsubasa,Heman..gibi

sonra bazi sarkilar zombie,everything i do, all that she wants,don`t speak..

Bazi diziler Full House,Alf,Zeyna. .aklima ilk gelenler bunlar:)

0|1
    0|0
    • bazi filmlerde mesela usual suspects,fight club,pulp fiction,goodfellas,seven..gibi

bunlarda 90`lara ait unutulmazlar arasina girebilir sanirim.

• Hügo'da küfür eden çocuğu kendi kulağıyla duyanın bir arkadaşıydım. : )

• küfür olayini iyi hatirlamiyorum ben ya yillar gecti:)

bizimkiler dizisi vardi ama,cok izlenirdi o da:)

• ressam bob ross amcamız

önce fiş sonra alışveriş

parliament pazar gecesi sinemalarımız

0|2
    0|0
  • susam sokağı,7 den 70 e barış manço,grey,sek sek,yakartop,alf,uzaylı zekiye:))şimdilik aklıma gelen bunlar:))

0|0
    0|0
    • Susam Sokağı'ndaki Hakan Abi biraz eblekçeydi.

• * Rock'n Coke 2005

• arkadaşlar pardon ya dizi 87 de gösterime sunulmuştu ben karıştırmışım:))

• Sabah şekerleri :P

0|0
    0|0
  • Bizimkiler dizisi

Burak Kut

Lise yıllarım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ateri salonları, Micheal Jakson, Amerikan saç kesimi, Tutti Frutti, Parlemen sinema kuşağı..Pazar western kuşağı..

Benim gençlik yılarımdı, en kral kuşaktır 80 lerle beraber..:(

0|1
    0|0
    • Amerikan benim de favorimdi. 6-7 yaşında Tutti Frutti izlemek de ne keyif verirdi. Neden bu kadar güzel, bu kadar hoşuma gidiyor bu programı izlemek diye merak ediyordum hep ekrana bakarken. O dönem hiç böyle değildi ki. Şimdi 5 yaşında çocuk biliyor herşeyi.

• :))Bu başlığı sevdim ara sıra uğrarım buraya..

• Ben de sevdim bro. Memnun oldum.

• Metin,Ali,Feyyaz:)

0|1
    0|0
    • Tepki çekmemek için yazmadığım aklıma ilk üç şeyden bir tanesi. : ) Fani Madida, Nartallo ve Stefan Kuntz gibi. Ve Sergen'in 90. dakikada fener'e frikik golü.

• Evet Beşiktaşla ilgili üçlemeler uzar gider:) bunların dışında birde komedi dans üçlüsü vardı peh:)

• Aynen. Doktor Erol Bey, Mükremin Abi ve Burak Kut.

• ac milan

0|2
    0|0
  • 1- '90 ların kendine has cool giyim tarzı

2- Siyah cam şişede Tamek vişne suyu

3- Levi's 501

2|0
    0|1
  • Tetris, Blue-Jean Dergisi, Spice Girls. (Hatta Spice Girls grubundan orjinal imzalı orta boy bir fotoğraf bile almıştım, saklarım hala)

0|0
    0|0
    • Zenci hariç gerisi kabulümdü. Yüzde 80 satisfaction oranı da fena değil. Demek ateşli piliçlerden kuruluymuş zamanında.

• Micheal Jordan

Monica Lewinsky skandalı

Cine 5 in şifreli yayınları(gece 12 den sonra izleye izleye gözler ve kulaklar evrimleşti,decodersiz çözmeye başlamıştım)

1|0
    0|0
  • süper mario,ay ay ye coco jambo ay ay ye :D çılgın bediş,mahallenin muhtarları,körfez savaşı,marmara ve düzce depremleri,ithal ekonomi bakanı ve daha pek çok şey

0|0
    0|0
    • Çılgın Bediş izlemek çok cool'luktu ya. Dombili Çiçek Dilligel'e bakıyorduk yaş 10 iken.

• dolunay soysert vardı orda büyüdü de dizilerde hanım rollerinde oynamaya başladı :D

• Wuu Wuu Le Cooper,kara şimşek,telli araba

0|0
    0|0
  • milenyumda bir .ok olacağını zannederdik, olmadı...

plastip şovla kendileriyle acayip dalga geçilen siyasetçilerin, zerre gram laf söylememesi (erdal inönü, mesut yılmaz vs.)

tutti-frutti ve onun çileği... pardon ya, bunu ilk sıraya yazmam lazım.

1|0
    0|0
  • gun s n roses var sonra yasak sokaklar.

0|0
    0|0
  • Power Rangers

0|0
    0|0
Yükleniyor...