Hiç bir şeyi kınamayınız, kınadıgınız şeyi yaşamadan ölmezsiniz.. (Hz. Muhammed sav)

hiç birşeyi kınamayınız kınadığınız şeyi yaşamadan ölmessiniz.. hz. muhammed s.a.v arkadaşlar ne düşünüyorsunuz bu yazılan hakkında hiç başınıza böyle birşey geldi mi? kınadığınız bişey başınıza geldi mi?

Güncellemeler:
Hz. Muhammed (s.a.v)

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• Çok güzel bir söz ve çokta inanırım..Başıma gelmiştir, gelenide görmüşümdür..

Keşke bu güzel ismi hakkıyla yazsaydın daha güzel olurdu sanki.. Hz. Muhammed (s.a.v)

3|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• kınamak değil de -belki de kınamaktı bilmiyorum- asla yapmam dediğim bir şeyi yaptım..ve o günden sonra kimseyi yargılamamak gerektiğini bir gün olup asla dediğin şeylerin yapılabileceğini gördüm.çok doğru bi söz

0|2
    0|0
  • peygamber efendimiz sölediyse yasamadıysam bile buna inanırım

0|2
    0|0
  • çok çok doğru bir söz başıma geldi artık daha dikkatliyim

0|1
    0|0
  • İnanırım başıma geldi Allahım büyük konuşmaktan alıkoysun bizi.

0|1
    0|0
  • evt ne zmn büyük ve iddalı konuşsam hemen beni bulur çok uzun zmndır temkinli davranmaya özen gösteriyorum

0|0
    0|0
  • yaşadım. çok doğru bi söz

0|0
    0|0
  • o kadar doğru bi söz ki benim kınadığım herşey başıma geldi .s sakın kimseyi kınamayın

0|0
    0|0
  • asla yapmam dedım çok sey yaptım malesef

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kafir,mübafık,ahlaksız,namussuz gibi hadsiz yakıştırmalar yapıp bunları hak sayan sözde müslümanlar için açılmış inanılmaz yerinden bir soru.Tebrik ederim.

3|2
    0|0
  • Çok doğru. Başkasında kınadığım şeyler istisnasız hep başıma geldi.

0|0
    0|0
  • Çok güzel bir söz..paylaşımın için teşekkür ederiz

0|0
    0|0
  • İnanmıyorum böyle şeylere ve başıma gelmedi.

0|0
    1|0
Yükleniyor...