Sorumsuz, gayesiz insanlar bakış açınız nedir?

Herkesin etrafında elbet vardır, sadece kendini düşünür, kendi toksa etrafındakiler aç olsun umurunda olmaz, kendi istedikleri olsun gerisi umurunda olmaz.. bu uzar gider...

Mesela en basit örneği bir adam düşünün, çoluğu çocuğu karısı evde sürünüyor, dolap bomboş ama o çalışmak, işe girmek yerine kahvelerde sürtüp duruyor..

Yada bir anne düşünün, çocuğu deli gibi içeride ağlıyor, bebek hani daha o ise arkadaşları ile dedikodu derdinde telefonda...

Arkadaşlık konusunda da böyledir. Yakın arkadaşım dersiniz, Şu gün buluşur şuraya gideriz diye plan yaparsınız, evde hazırlanırsınız mesaj atarsınız o unutmuşta başka bir plan yapmış olur... Daha farklı örnekleri de var elbette...

Allah kimseye bu yazdıklarımı yaşatmasın tabi ki... Diyeceğim bu tür sorumsuz, gayesiz insanlara bakış açınız nedir?

0|0
6|12

En İyi Kız Görüşü

• bir aile dostumuz var akrabamizda sayilir 7 senedir evliler kocasi 7 senede 70 is degistirmistir sorumsuz evde karisi koca bekler kocasi araba pesinde motor pesinde , 7 senede 7 adim yol almamislardir , tek gayesi araba coluk cocuk umrunda degil !

böyle kisiler gamsiz olur bugün bulduk bugün yeriz yarina Allah kerim derler !

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• ya bu cok war etrafımda benım ..ama bence o ozel bır yetenek yanı dunya umruma dııl tawrında takılmalar...kadının cocugu yerde yuwarlanıyor kaddın hala tw pesınde yaa...parasızlıktan adamın kızı ıs arıyor..adam kahwede sabahtan aksama kadar...ben daha neler gordum bolee..

boyle bır bakıs acısı bence yok .. bu bır yetenek ..bunlar gıbı boyle kolay kolay yapamayız bız.. baskada bısey demıyorum bak cok kızdım sımdı :D

1|0
    0|0
    • Hahaha doğru diyorsun :)

• mal bunlar malll ..baska bırsey dııll bak bır adam war bızım ewın altındakı kahwede sımdı ona dalcam bırazdan :D

• Açıyı boşver hiç bakmam onlara ben =((8

1|0
    0|0
  • Sorumsuz İnsan, Sorunlu İnsan.

ömrünüzü tüketir. Net!

1|0
    0|0
  • Dünyaya boş gelip boş gidenlerdir. Genellikle bilgili görünürler ama cahilliğin ulaşabileceği en zirve noktalarda kişilerdir. Bu kişilere asla değer vermem.

1|0
    0|0
  • hayatımda olmasa da olur gözüyle bakarım.zaman bile öldürülmez bunlarla zira mal gelip mal giderler

1|0
    0|0
  • amcamı anlattın nefes ;D

1|0
    0|0
  • İstanbul ve iş hayatı benim arkadaşlığa olan inancımı kaybetmeme neden oldu . sanki herşey fake . ama tabi söylediğn tarzda insanlar var . onlarr da keşke evlenmeselermiş. evlenirken öyle olup da sonra yüzlerini değiştirenler tonlarca var.

0|0
    0|0
  • Her zamanki gibi sorun mükemmel..

1|0
    0|1
  • Evli olan biri için dediklerin doğru.. Ama işsiz çok arkadaşım var, maçsız ve gayesiz değiller sadece çarkların arasında sıkışıp kalmışlar.. İsteseler bulurlar iş ama kendileri olamazlar o vakit.

0|0
    0|0
  • iyiki evli değilim ne sevgili nede evlilik hayatı bana göre değil şu an çalışmıyorum zararım kendime.hayattan bir beklentim yok.kendimden beklentim çok.kısmet olursa az kaldı değişmesine hayatımın

0|0
    0|0
  • Herkesin kendi hayatı bu soruyuy sorman saçma

0|0
    0|0
    • Seninde soruyla alakasız cevap vermen saçma oldu.

• Sorunun saçma olmasına bir tepki bu cevabı vermen yine saçma

• neffret ederim.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• bakmamaya calısıyorum aslında genelde ama iste elimde değil hayatımdaki insanlarda öyle olabiliyor ve bunu onlar göremedikleri icin herhangi bir olayda cıkaramıyor insan onlara göre yapılan gayet normal cünkü

sorumsuzluk,kisilik bozukluğu olarak görüyorum normal bir insana olan tutumumdan daha sert ve negatif ve bir olayda nötr oluyorum cünkü güvensizlik yasıyorum o tarz insanlara karsı,hos tabikide kimse kimseye yaptırım uygulayamaz ama bazı seyler kisiliğin temelindedir buyüzden de insanların 'söz vermek''lerine cok dikkat ederim tutup tutmadıklarına

böyle de ciddi olurum (H) :)

1|0
    0|0
  • ben böle insanları bir bakış açısyla yaklaşamıyorum bile hayatımda bukadr sinir olduğum bir insan yapısı yok ya okdr çok örneği varki hayatımda anlatamam ya çok kızıorum hele o çocuğuna bakmayan annelere varya kalkıp o çocuğa ben bakıorum utansın die yüzüne tüküresm gelio gamsız hayatta tek kendini düşünen bencil insanlar onlar ya fevri atak olsa effamlı olsa iyi o gamszlık varya hani dünya patlasa umrunda olmayanlar çok kötü yaaa dövesm gelio kızılcık sopasıyla

1|0
    0|0
  • işte bu sebeple hayatıma herkezi dahil etmiyorum "çevre" gibi konuları önemsemiyorum "kalabalıklarım"la övünmek istemiyorum ve yapmak için yapmıyorum.Ayrıca hayatıma dahil ettiğim ve her zmn görmek isteyeceğim kişilerin Allah inancı ve kalpleri önemli çünkü biiyorum ki ben onları Allah için sevdiğim kadar onlarda beni Allah için seviyor çevrendeki kişilerin düşünce tarzı anlayışı fıtratı çok önemli...

1|0
    0|0
  • hislerim yanılmıyorsa ekilme durumun var doğruysa onu kolay affetme derim

1|0
    0|0
  • arkadaşın mı ekti hayırdır

0|0
    0|0
    • O kadar örnek verdim içinden bir onu mu anladın.

Yükleniyor...