1AYDA KAC KİLO VEREBİLİRİM?

BOYUM 175 KİLOM İSE 70 BİLDİĞİN YAĞ TULUMU OLUCAM NERDEYSE ŞİMDİ dışarda her gün sabah 1 saat tempolu yürüyüş yapsam (ama dışarıya kış olduğu için terleyemiyo insan) bide yemeklerimi normal yediğimin yarımını yesem kac kilo verebilirim 1 ayda

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bu kürü herkese uyguluyorum kardeş sen de uygulursan farkını görebilirsin.

Gün de 1 saat yürüyüş
    Sabahları kahvaltı dan önce, akşamları yatmadan 1 saat evel;
    Yeşil çay, kurutulmuş kiraz sapı, çubuk tarçın alıyorsun aktardan
    Bir cezvenin içine 1 şeker kaşığı yeşil çay,6-7 dal kurutulmuş kiraz sapı, çeyrek kadar çubuk tarçın koyuyorsun.
    Bu bitkilerin üzerine 1 kupa bardağı kadar çok iyi kaynatılmış sıcak su döküyorsun. Cezvenin üzerini birşeyler ile kapatıp bitkinin su ile özdeşleşmesini bekliyorsun (3-5 dakika yeter)
    Daha sonra bu karışımı bir süzgeç yardımı ile bardağa boşaltıyorsun, üzerine 5-6 damla limon sıkıyorsun.
    Konunun başında verdiğim şekil de hergün içmeye başlıyorsun. Gün de 1 saat yürüyüş ve yemene içmene dikkat ederek 1 ay da bu şekil de 3-4 kilo rahatca vverebilirsin.

Tuz, şeker ve un ürünleri kullanma. Ekmek olarak çavdar ya da kepek ekmeği kullan.
    Yağ olarak zeytin yağı kullan. Bol salata ye.

NOT: Verdiğim bitki kürü ödemleri parçalar, böbreklerinin çalışma randımanını arttırır ve böbrekte taş oluşumunu, kum oluşumunu engeller. Akciğerleri ve karaciğerleri korur yağlanma başlangıcı olmasını engeller.
    Bağırsak düzenleyicidir.
    Ödemlerin parçalanmaya başladığı ilk hafta ve ikinci hafta çok lavaboya çıkartır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yemeklerinden kisarak zayiflayamazsin. Dengeli beslenme dediğimiz şey bir gerçek. Değerleri oranlarında alirsan hoop saglikli beden

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• manyakmısın tam ideal 75 kilo da olsan kilolu göstereceğini zannetmem.

0|0
    0|0
  • Boy ve kilon ideal ki niye vermeyi dusunuyorsum

0|0
    0|0
    • kardeşim ideal herkez diyor ama göbek ile göğüsler benim sarktı resmen

• sana bağlı az yesen verirsin kilo :D :D
    maksat espiri

0|0
    0|0
  • Boyum 1.78 kilom 60 mı ne herkes kemik diyor sen 70 sin allaha şükür et l*n keşke ben 70 olsam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...