Issız Adam'ın sonu ne oldu sizce?

ıssız adamı herkes izlemiştir .o meşhur sahne kızla adamın yıllar sonra karşılaşması.kızın hayatı değişmiş evlenmiş çocuk yapmış falan adam aynı kalmış.siz ne düşündünüz alperle ada tekrar beraber olabilirler miydi sizce ?

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• Gecen sarıyer tarafında görülmüş saçı başı dagıtmıs sigortalı bir yerde aşçı olarak işe başlamış diyolar.. Sİgortasını falan yapmamıslar bu yuzden biraz veryansın ediyomuş diye duydum yine bir magazadan bi kız ayarlamış onada ben ayrılmak istiyorum demiş bi süre sora. ve onada elmalı kekin tarifini vermiş...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Daha izlememiştim.

Aleni spoiler verilmiş.Bu kadar da olmaz.Tüm heyecanı kaçtı filmin.

0|0
    0|0
  • Adamın niyeti kızla ciddi değildiki zaten

0|0
    0|0
  • Nerenizle izliyonuz filmi arkadaş :) yalan söylüyor hatun da adam da. Ben sıkıla sıkıla izlemiştim ona rağmen hatırladım :)

0|0
    0|0
  • ilk defa izleyince o filmi insan duygusalaşıyor

0|1
    0|0
  • ne olacak kızsız adam oldu :)

1|0
    0|0
  • kız evlenip çocuk felan yapmadı :/ o olaydan sonra biri kızsız diğeride sapsız dolanıyorlardır

0|0
    0|0
    • nassı yaa

• olmazsa filmi bidaha izle sen :/

• hayır ya yok öyle ucu açık bırakıor cüzdana bak kamliği var kendi kimliği ve kzıın fotosu hem öyle yalansa bok gibi filmiş

• ıssız adam kızsız adam oldu

0|0
    0|0
  • İzlemedim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• sarılıpp ayrıldılaryaa hanii off orası cok fnaydı bitiminde snra adam gitti bitti değişik oldu ya.s..s

0|0
    0|0
    • ya kız evlenmedi mi başkasıyla evlenmmiş yalan sölemiş diolar yok ki ölebirşey

• evet öyle oldu ya uyduyolar işte yok kız yalan sölemiş yok bilmem ne .öle değildi iyi izlememişler .adanın cüzdanının içinde kendi kimliği vardı yani görmemişler demek .uzun saççlı hali vardı kızının reesmini gösterdi ya o cüzdanda

• evet evett aynen öyle :D

• alper şefle yattı bence

0|2
    1|0
  • bir yerde kiza kanimda bir mikropla yasiyorum demisde alper o nedemek oluyor acaba

0|0
    0|0
  • böyle boğazımda bişeyler düğüm düğüm oldu.

0|0
    0|0
  • ya ben izlemedim

0|0
    0|0
  • izlemedim ölmüstür belki.

0|0
    0|0
  • o çocuk kadının çocuğumuydu ben öyle hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • kız yalan söylememiş miydi ? panpa filmo, orda bitti işte yea :D