Okçuluğa başlamak istiyorum?

Okçuluğa başlamak istiyorum. Yani en büyük hayallerimden birisi. Ancak ailem pek yardımcı değil bu konularda. Daha önce hiç çalışmadım okçuluk konusunda bir bilgim yok yani. Yaşım 16, sizce başlayayım mı? Yani zor olur mu?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ben 13 yaşından beri ok atma sporu ile ilgileniyorum. Evimiz de hala yay ve ok var hem de ata yadigarı.
    Geç kalmamışsın ama bir an önce başla. Nette çok uygun fiyatlara yay ve ok var. Ama profesyonel olarak yapacaksan şayet hedef gösterimli yaylar bile var.

0|0
    0|1
    • Peki kursa gitmem lazım değil mi? Çünkü ulu orta çalışamam. :)

• Piknik alanında yaparsın diyorsun kafan mi iyi ormanda bile görevliler görünce av belgesi sorar sen piknik alanında hemde turkiyede ok atabilirsin diyorsun polisi aramazlarsa şerefsizin aciklayamazsinda istedigin kadar ok ucu olimpik de ukala ukala ucu neden plastik değil derler

• @yenerk16 Kardeş ben 2.5 yıldır Ankara Mavigöl piknik alanın da ok atıyorum, bana kimse bişey söylemedi henüz

Erkekler Ne Diyor 5

• Of süper ne duruyorsun hemen ağaç dalından yap bir tane kendine çok basit al bir lastikli ip ilk önce kendin başla ok da yaparsın

0|0
    0|0
  • İyice araştır okçulukla ilgili tabirleri yay şaft kiriş vs vs en az 1 ay kursa gitmelisin ki yayı nasıl tutman gerektiğini falan anlayasın birde yayı almadan önce kursa gitmelisin oradaki yayları bir dene ona göre makaralı makarasız geleneksel olimpik vs seç yoksa ileride sorun yaşarsın yay alırken yanında anlayan biri olsun bu işten

0|0
    0|0
    • Peki çoook teşekkürler cevabınız için :)

• başla zor değil

0|0
    0|0
  • sevgiline söyle sana en iyi okçuluk eğitimini yaşatır

0|0
    0|0
  • Başladın mı :)

0|0
    0|0
    • Ben başladım zor değilmiş güzel bence

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben izin verdim başla :D

0|1
    0|0
  • Zor degil. ben basladiktan 1 yil sonra boyle sampiyonu olmustum

0|0
    0|0
    • Peki çoooook teşekkürler cevabınız için :)

Yükleniyor...