Sahilde yanınızda fotoğraf makineniz yok ve tam foto anı ne yaparsınız?

Diyelim ki sahldesiniz.Kendinizi çok fotojenik hissettiğiniz bir andasınız.Ama yanınızda fotoğraf makineniz yok manzara da mükemmel.

karşınızdan elinde profesyonel makine veya kompakt makineli biri geliyor ondan rica edermisiniz çekip mailinize göndermesini.

yoksa bu şkilde birşey gerçekleştiyse anlamı nedir?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Valla o anki duruma bagli kafama estimi cekmesini isterim ne sanki eline mi yapiscak bi cekse yollasa

1|0
    0|0
    • senin gibi hayatı doaçlama yaşayan birinden de bu beklenir.birgün karşılaşırsak hiç çekinme sor yapışmaz benim elime.hele birde fotojeniksen ben bedava model bulmuş olurum sen bedava fotoğrafçı acemiliğimizi atalım :)

• Kiiim biliiir kim biliiiiirrrr ama no merak karsilasirsak sorarim ben cekinmem :))

• yapabılırım:)bugun bır tutar mısın dıye cocugun bırıne sandvıçımı uzattım telefonu bulmaya calısırken garıp garıp baktı elıne mı yapısacak yahu:)benden de bırı ıstese yaparım:)

0|0
    0|0
  • istemem

0|0
    0|0
    • Nilca halen erkekmisin kızmı anlamış değilim cevapta vermedin bu konuda.ama yinede diyelimki kız sın ve o gün senin günün resmen parlıyorsun kuursuz br popülariten var şu günümü ölümsüzleştirim diyon

• ahah :D 7 gollere gittigimde kadınlı-erkekli 1 otobus dolusu fotografcı geldi, vatandaslar cekelim diye tutturdular cektirmedim, simdi neden fikir degiseyim ki

not: icime erkek kacmıs :)

• ahahahahhahahahaaa

• söyleyemem ben öyle şansıma küser birdahakine derim artık

0|0
    0|0
    • ama okadar güzelsinki o anda bir başka güzelsin yıldızın senin için parlıyor o gün herkes sana bakıyor.bari diyon face lik bir fotom olsun gören eklesin ilgiden alakadan sıkılayım vs vs vs istemezmisin halen :)

• reklamlarda falan çıkıcak kadar parlıyorsam ve sevgilim kıskançlıktan çatlayacaksa bir daha düşünebilirim :)

• reklamlar demişken biscolata reklamındaki brezilyalı gibi bir adam fotoğrafçı da :)

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...