Evde spor yapmak zaman kaybı mı? Yoksa gerçekten verimli olur mu?

Sanırım bu konuda biraz disiplinsizim ve önerilere ihtiyacım var! Ve endişendiğim nokta ise doğru zamanlama ve yapılan egzersizin verimliliği...

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ben yıllardır evde yapıyorum kesinlikle zaman kaybı değil... Ancak zaman ayırmalısın yani misafirydi işiydi meşguliyetiydi dememeli bir vazifeymiş gibi yaparsan evde yapiyoksa salon şart

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bence spor solonlarına gereksiz yere para vermek mantıksız evde yapılan spor zaman kaybı değil asıl spor salonuna gidip orda spor yapmak zaman kaybı

1|0
    0|0
  • Neoldu çok mu kilo aldın :)) faydası tabiki olur

0|0
    0|0
  • Tabiki verimli olur hanimefendi acma germe mekik

0|0
    0|0
  • Spor salonunda yaptğn egzersizlerin evde yaptğna oranla daha etkili bence evde spor yapmak zaman kaybı

0|0
    0|0
  • yok sadece hamallık olur... spor salonu en iyisi...

0|0
    0|0
  • evde takıl en azından asılan olmaz

0|0
    0|0
  • oluyor az da olsa

0|0
    0|0
  • Kafana göre öylesine yaparsan yapma daha iyi ama düzenli olarak yapıp iyi beslenirsen gayet verimli.

0|0
    0|0
  • Bak google ye insanity workout yaziyosun. Arastiriyosun. Dvd si var bul bir yerden indir. 60 gun sonra eger iyi uyguladiysan bana tesekkur ediyosun ve hayatin degisiyo

1|0
    0|0
    • Inceledim süpermiş şimdiden çooook teşekkür ederim :))

• Yalan degil uygulayan arkadaslarim var ciddi manada sonuc veriyo fakat asiri zor ciddi manada iradenin kuvvetli olmasi lazim yoksa 2 gun yapar birakirsin. Program cardio programi zaten. Izlerken ne kadar kasli adamlarin bile yere yikildigini goreceksin. d

Kızlar Ne Diyor 1

• Spor salonu varsa yakınlar da oraya git bence evde zordur disiplinli biri değilsen hem paran çıkar param yanmasın diye gidersin :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...