Kapat

Evde spor yapmak zaman kaybı mı? Yoksa gerçekten verimli olur mu?

Sanırım bu konuda biraz disiplinsizim ve önerilere ihtiyacım var! Ve endişendiğim nokta ise doğru zamanlama ve yapılan egzersizin verimliliği...

0|0
110

En İyi Erkek Görüşü

• Ben yıllardır evde yapıyorum kesinlikle zaman kaybı değil... Ancak zaman ayırmalısın yani misafirydi işiydi meşguliyetiydi dememeli bir vazifeymiş gibi yaparsan evde yapiyoksa salon şart

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• Bence spor solonlarına gereksiz yere para vermek mantıksız evde yapılan spor zaman kaybı değil asıl spor salonuna gidip orda spor yapmak zaman kaybı

1|0
    0|0
  • Neoldu çok mu kilo aldın :)) faydası tabiki olur

0|0
    0|0
  • Tabiki verimli olur hanimefendi acma germe mekik

0|0
    0|0
  • Spor salonunda yaptğn egzersizlerin evde yaptğna oranla daha etkili bence evde spor yapmak zaman kaybı

0|0
    0|0
  • yok sadece hamallık olur... spor salonu en iyisi...

0|0
    0|0
  • evde takıl en azından asılan olmaz

0|0
    0|0
  • oluyor az da olsa

0|0
    0|0
  • Kafana göre öylesine yaparsan yapma daha iyi ama düzenli olarak yapıp iyi beslenirsen gayet verimli.

0|0
    0|0
  • Bak google ye insanity workout yaziyosun. Arastiriyosun. Dvd si var bul bir yerden indir. 60 gun sonra eger iyi uyguladiysan bana tesekkur ediyosun ve hayatin degisiyo

1|0
    0|0
    • Inceledim süpermiş şimdiden çooook teşekkür ederim :))

• Yalan degil uygulayan arkadaslarim var ciddi manada sonuc veriyo fakat asiri zor ciddi manada iradenin kuvvetli olmasi lazim yoksa 2 gun yapar birakirsin. Program cardio programi zaten. Izlerken ne kadar kasli adamlarin bile yere yikildigini goreceksin. d

Kızlar Ne Diyor 1

• Spor salonu varsa yakınlar da oraya git bence evde zordur disiplinli biri değilsen hem paran çıkar param yanmasın diye gidersin :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...