Kız arkadaşım çok kilo aldı, ne yapmalıyım?

Kız arkadaşım son bir yıldır yemeği her şeyden çok sever oldu. 60 kilodan 90 kiloya çıktı bir sene içinde.

Halen iyi geçinmeye devam ediyoruz ama ona olan fiziksel ilgim çok azaldı.

Ne yapmalıyım sizce?

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• beraber spor ve diyet yapin, bol bol geziye gotur zamanla kilosunu duzeltir

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• bnde 1 senede 15 kilo aldım bnde işsizlikten.ama diyet falanda yapmadım.nişanlım sen böylede güzelsin deyip dururdu.boyum uzun olduğu içinde obezlik durumum yoktu yani.ama buna rağmen bikaç kez doktora gittim.kan tahlillerinde ve başka tahlillerde fazla kilodan problem çıktı ve en son gittiğim doktor kilo vermem gerektiğini söyleyince kilo vermeye karar verdim.sporda yapıyorum.2haftada 4 kilo verdim.daha önce başta annem olmak üzere herkes çok kilo aldın ver falan diyince sinir olup yemeye devam ederdim.yani işi inada çevirme.fiziksel görüntüden önce sağlık için bir tehdit kilo.bence fiziksel görüntüsünden önce bunun için endişelenmelisin.şey diyebilirsin mesela ben sağlıklı yaşamaya karar verdim.sende bana katılırmısın diye teklif et diyet yap kilo ver deme.akşamları fırsat oldukça birlikte yürüyüşe gidin.mümkünse beraber spor salonuna gidin.ben bugün şunları yedim sen zararlı birşey yedin mi diye sor yerse uyar.birlikte bi yola çıktığınızı hatırlat

2|1
    0|0
  • Valla, yemeği senden çok seven biri ile bu ilişkiye nasıl devam edersin bilemiyorum.. Sana onunla devam etmeni önermek, sana yapabileceğim büyük bir haksızlık olur diye düşünüyorum..

Ona, "Ya zayıflarsın ya da ben seni bırakır, daha çıtır birini bulurum" de bakalım faydası olacak mı.? Benim aklıma başka şey gelmiyor..

0|0
    2|0
  • sakın erkeklerin dediğini dinleme sevgilin depresyona girer ..

o da kilo aldığının farkındadır eminim..

perihan321 in de dediği gibi işin içine kendini katarak ve seni rahatsız edenin kilo olduğunu belli etmeden söylemeye calış

0|0
    0|0
  • ya bak bende korktum simdi benim askimda kilo almaya basladin dikkat et ben sisman istemiyorum diyor. oda boyle dusunuyorsa oyarim onu 1.75 boy 63 kiloyum kendisi 100 kilo ama benim icin sorun degil ,bende abarttigini dusunuyorum fazla kilom yok bence:)

Ama yorumlara bakinca dikkat etmeye karar verdim

0|0
    0|0
  • Bu söylediklerini onada söyle saglık açısındanda onun için iyi olmıcagnı belirt çünkü aşırı kilo almış farkında olmazsa 100 e çıkıcak yakında 2niz içinde kötü olcak

0|0
    0|0
  • Nazikce soyle ve birlikte spor salonuna yazilin. İkiniz icinde iyi olur. Hatta birlikte diyetisyene gidin. Sen uymazsin :P

0|0
    0|0
  • Onu sabah akşam elınden tut yürüyüşe cıkar

0|0
    0|0
    • Sadece yürüyüşle olacak iş değil bu. :P

Sıkı bir diyet ve fitness salonu olayı gerektirir.

• O zaman koşu bandı hedıye etsın :))))) evet az boğazı sıkmak lazım

• ya bendede fazla kilo var ama ben yemek yemekten zevk almıyorum bazı insanları görüyorum resmen yemek onlara zevk veriyo bu kadarı ktüyani hemen bi el atmak lasım

• böyle bir kilo alış hızı normal değil ki, ya metabolizmasında bir sorun var ya da gizli bir depresyon yaşadığından kendini yemeğe vermiş olabilir.

bence karşına alıp açıkça konuş ve rejime girmesi için teşvik et, gerekirse yardımcı olmak için sen de onla beraber diyet yap, birlikte spora gidin... ama eğer insan olarak iyi anlaşıyor iseniz, böylesine çözümü basit bir sebepten ilişkini silme sakın bir kalemde...

2|0
    0|0
  • Kendimi hatirladim briden..

Bende sevgilimle cikmaya basladigimda 67 kiloydum boyumda 1.73.

Son 1 sene icinde 12 kilo aldim, suanda 79 kiloyum :(

Kilo aldigimin farkindayim ama ben ne yesem yariyor ya :S

Sevgilimde gecenlerde masallah askim bu aralar az kilo aldin dedi..

Acayip bozuldum! Ama belli ettirmedim, git kendine manken bul ozaman diyip

espiriye vurdum.. Sinirdende daha cok yemeye basladim sanki..

Ama bu isimlede alakali cünkü 7-8 aydir issizim yani evdeyim..

Ise baslayinca gider kilolarim saniyorum, ynai insallah öyle olur :(

0|0
    0|0
    • ne yesem yariyor bahanedir, tembellikten yemeyle kilo alir insan

• Yok bende guatir hastaligida var her sabah hap almam lazim..

Guatirim yavas calisiyormus, bu yüzden gercektende her yedigim yariyor..

bilmeden yorum yapmayalim lütfen

Erkekler Ne Diyor 10

• Kız arkadaşının boyu 1.70'in üzerinde değilse artık obez olmuş durumda. Bir an önce doktora görünsün. Şayet herhangi bir sağlık problemi çıkmaz ise diyetisyene götür onu. Diyetisyene gitmek istemiyorsa da onunla konuş ve bu durumun sadece fiziksel görüntü kirliliği değil sağlık açısından da tehliker oluşturduğunu belirt ve gerekirse senin onun başında duracağını ve diet yaparken yardım edeceğini söyle.

İlişkilerde, evliliklerde bu kilo alma durumları çok olur bana da olmuştur. Bunun nedeni de rahat yaşam, evlilik stilinde bir hayat ve nasıl olsa eşinin seni her halinle beğenmesi. Sen onu bırakırsan emin ol o kiloları kısa sürede verir çünkü 90 kg iken birini bulma şansı 60 kg iken bulma şansından 50 kat daha azdır. Ama unutmaman gereken şey zor günlerinde kız arkadaşının yanında olman. Onu sakın bırakma. Kilo boy değildir. Alınır verilir.

1|0
    0|0
  • Yemek yedirme. Zayıflaması icin ona nazikce anlat

0|0
    0|0
  • Ben açıkça söylerim, şişmanladın diye, biraz kendine, yediklerine dikkat et derim. Onunla dışarda yürürken zayıf, manken gibi kızlara bakarım belli belirsiz ama onun da çakacağı şekilde. Anlasın birşeyler biraz.

0|0
    1|0
    • Kız arkadasına deger veriyor ve ayrılmak istemiyrsan baskalarına bakman en buyk hatn olur bunun frkına varınca ayrılr senden zaten deger verdgn tek şeyin dış görünüş oldugunu anlamıs olur yani ama kilo güzel degil saglık acısında görünşte bunu herkes biliyo artık

• çok şişmansın deme ama dolaylı yolla anlat bence mesela :

aşkım arkadaşım bir kızla çıkıyor görecen çok çirkin birde davul gibi kilolu şimdi onun her yeri kokuyodur allaha şükür ki benim aşkım dünyanın en tatlısı

artık mesaj yerine ulaşmıştır :)

0|0
    1|0
  • valla zaten iş hayatında bir dolu stres var bir de bunları mı kafana takacaksın? bak burada binlerce kişiye ilgim azaldı demişsin. demek ki artık sadece ayıp olmasın diye görüşüyorsun. bu böyle mi olmalı.

0|0
    0|0
  • Ya arkadas bu nedir ya yorumlara baktimda hic biriniz insan degilsiniz. bir taneside demiski 90 kilo ne sevgilimi balina mi boyle bir cumle yok * hepinizi s*keyim ben serefsizler insanlarindis gorunusuyle yargilamayin siz sevgiliyi sirf seks icin istiyosunuz. Keske babanizda annenize bu gozle baksaydida prezervatif kullansaydi. Kilolu olmak suctur disari cikmasinlar sizinde gozunuzun ayarini bozmasin istiyosunuz tam bir o* cocugusunuz net.

0|0
    0|0
  • söylemeye çalışırsan, anlamayacak kesinlikle kırılacaktır...

biraz ilgini azalt...ellerinin arasından senin kayıp gittiğini hissetsin...kaybetme korkusu ile hırslanıp kendisine çeki düzen verecektir...

0|0
    1|0
  • 90 kilomu ? yavaş yavaş ipleri kopar dostum

0|0
    2|0
  • bırak gitsin dostum sana kız mı yok

0|0
    2|1
  • terk et gitsin 90 kilo nedir yahu? bide ilerde evlenseniz hamile kalsa 150 kilo olur. bir düsün ben bunu yanımda eşim diyemi gezdiricem yoksa balina diye mi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...