İlk buluşmanın sonunda hemen karar verilir mi?

Merhaba arkadaşlar dün de sizlerle bi soru paylaşmıştım ve verdiğiniz cevaplar için tşk ederim.

Gelelim ikinci soruya, siz hiç istemedeğiniz birisinin buluşma teklifine ne cevap verirsiniz. Eğer buluşmayı kabul ederseniz bunu nasıl yorumlamamız gerekir ve bunun arkasından buluştuğunuz kişiyi evine bırakırken o apartmandan içeri girene kadar bekleyip size el salladıysa bu ne anlama gelir?

Ancak siz devamlı arayıp o hiç aramıyorsa ve siz de biraz üsteleyip daha ilk günlerde benim hakkımda ne düşünüyorsun diye sorduğunda, seninle birlikte olamam diyorsa ne yapmanız gerekir?

Yani ilk buluşmada herşey karara varır mı, yoksa karşındaki insanın sizin için ne kadar uğraştığını görüp olumsuz bir yol mu izlersiniz?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• O el sallama, " ben içeri girdim, gidebilirsin demek" başka bir anlamı yok.

Cevabı vermiş zaten "seninle birlikte olamam" Bu naz yapmak değildir, hayır istemiyorum demektir. Üzgünüm.

Ama belki arkadşca görüşmeyi teklif edersen belki seni tanıdıkca sever, sevmeyede bilir ama, görüşmekt istemeyebilir, bu da biraz sabır işi tabi..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Birlikte olamam diyorsa istemiyordur.İlk buluşma tanışma faslı olacağından karar vermek için biraz erken.İlla ki bir karar isteniyorsa yanıt olumsuzdur.Çünkü kimse bilmediği bir kapıdan gözü kapalı girmek istemez..

0|0
    0|0
  • Hayırsa, hayırdır genelde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• istemedigim birisi ile asla bulusmazdim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...