Evcil hayvanlarınızın en sevdiği oyuncaklar neler?

Arkadaşımın muhabbet kuşu peçeteye bayılıyordu mesela. Kediler içinse şu kısa bir sopaya bağlı ipli tüylü şeyler harika. Gerçi kağıt buruşturup fırlatmanıza da bayılıyorlar (keşke geri getirse!). Ha bir de usb bellek kapağını alıp kaçma olayı da var... Sizin hayvanlarınızın favori oyuncakları neler?

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• kedim çoraplarımdan yumak yapmayı ve onunla oynamayı çok seviyor,sonra peluş kukla tavşanım var onunla oynamayı seviyor bir de oyuncak faresi var :))

yaramaz zıpırın teki kedim,her şeyle oynamayı sever,fotoğraf makinesinin ipiyle bile oynuyor :))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Peçete parçalamaya bayılıyo manyak. Topları, saçlarımı bi de ipleri çok seviyo.

0|1
    0|0
  • link Kendisi sevgilisi olur benimkinin

0|1
    0|0
  • Sıktıkça ses çıkaran bir ördeği var onu çok seviyor köpeğim. Onun haricinde çoraplarla oynamayı seviyor. Bir çift çorabımı ona hediye ettim o yüzden:)

0|1
    0|0
  • bizim ördek aynayı seviyor sürekli aynaya bakıyor :) bu arada dişim kırıldı 5 dakak önce ölmek istiyorum :D

0|1
    0|0
  • yem :D

0|0
    0|0
  • çorap,terlik,bezelye,saçlarım.laser...say say bitmez 1 den fazla olunca

0|0
    0|0
  • Köpeğim terlikleri çok sever

0|0
    0|0
  • kedimin oyuncakları vardı fare şeklinde, top şeklinde.. onları döndüre döndüre oynardı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 0|1
    0|0
  • bende bi kedi vardı yumaklarla oynuyodu yada top yuvarlak topaç bişey olsun dünya onundu

0|1
    0|0
  • muhabbet kuşlarım var en sevdikleri oyuncak benim. ayaklarıma tecavüz ediyorlar şeremsizler :D banyo yapmaya bayılıyorlar, dır dır dır kafa ütülemeye bayılıyorlar konuşurken ağzımın içine kadar kafalarını sokmaya çalışıyorlar öpüyorlar hafif sakallar uzayınca öperler ısırırlar oynarlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...