Insanların son yolculugunu izlerken duygulanır mısınız?

Insanların son yolculugunu izlerken duygulanır mısınız? Tv deki ölüm haberlerini izlerken duygu yogunlugu yasıyor musunuz?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• ben genelde ölenin başına bundan sonra neler geleceği konusunda endişe duyuyorum.yoksa ölüm doğaldır ve Allah tarafından her insanın ölüm zamanı belirlenmiştir.ölüm şekilleri sadece bir aracıdır.ölüm kimseye yakışmaz hele ki gençlere masumlara lakin bu Allah ın emridir.Ben Allah rahmet eylesin günahlarını affetsin der hüzünlenirim.bazen benimde gözlerimin dolduğu oluyor insanız sonuçta.herkesin şehitlere imrenmesini düşünüyorum.genç yaşta ölmek kötü ve üzücü.ama Allah ölmelerini istemiş ve ölmüşler.Orada olmasa da başka yerde araba çarparda yine ölürdü.ama Allah onlara çok güzel bir mertebeyi layık görmüş demekki.Bende öyle ölmeyi şehit olmayı dilerdim.

0|0
    0|0
    • dediginiz gibi. sehitlik o kadar guzel bi mertebe ki bunu her dokundugumuz insanların agzından duymak daha da bahtiyar ediyor bizleri

Kızlar Ne Diyor 3

• evet hatta ağlıyorum, özellikle şehit haberleri fena halde etkiliyo beni hemen kardeşim ve bi tane manevi oğlum var o aklıma geliyo allah hepsinin mekanını cennet etsin, ailelerine sabır versin, bizimkilere de hayırlısıyla askerliğini yapıp gelmelerini nasip etsin inşallah.

0|0
    0|0
    • dualarınızla hemfirdeyim insallah

• cünkü askerlik onun kendi hür iradesiyle sectigi bir meslek degildir.

1|0
    0|0
  • ölen asker ise (rütbesiz) evet onun disinda hayir.

0|0
    0|0
    • merakıma verin;nedEN sa?dece rutbesiz

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...