Kitap önerisi verebilecek olan?

deneme ve ya fantastik türü kitap önerisi verebilecek olan var mı? bir de posta kutusundaki mızıka adlı bir kitap buldum internette okuyanınız var mı ? Nasıl bir kitap? bu kitabın arka kapak yazısı ilgimi çekti.

arka kapak:

Sevgili Dost!

Bu sabah kuş sesleriyle uyandım. Ne güzel değil mi? Hayır, güzel değil! Açık penceremden ok gibi dalıp yastığıma saplanan karga sesleriydi.

Kuş sesleri dediğimde aklına asla karganın gelmediğini biliyorum. Bu, karganın da bir kuş türü olduğunu bilmeyişinden değil, karganın türünün en önemli özelliği olan güzel bir ötüşten mahrum oluşundan elbette. Yüzümü yıkarken acaba diyordum; acaba türümüzün en önemli özelliklerini taşıyor muyuz? Hareketlerimiz ve sözlerimiz nerelere saplanıyor? Acaba 'insan' denince hatırlanıyor muyuz?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• S*ktir et var deneme gibi güzel bir kitap

0|0
    0|0
    • o kitabı daha öncede arkadaşımdan duymuştum, merakta etmiyor değilim. alıp okuyacağım. tavsiye için saol.

• 3 tane öğüt var, biraz dini bir kitap gibi Tolstoy dini bütün bir adamdı =)

Bir de Kuran var tabi ki; insanlar için güzel bir kitap, herkes okumalı ;)

• dini ve tarihi şeyleri pek okuyamıyorum ama bazı yazarlar bu konuları bir yol bulup okutuyor. mesela istanbul hatırası adında bir kitap var ahmet ümit in istanbulu polisiye üzerinden anlatmış hiç sıkılmadan okumuştum.

Erkekler Ne Diyor 2

• Fantastik olarak Diablo serisi iyidir. Heyecan verici bir kitap.

0|0
    0|0
  • ihsan oktay anar ve david eddings kitapları

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...