Pilates Yapanlar Var mı?

Kuzenim (kız) pilatesin erkekler tarafından da çok ilgi görmeye başladığını ve spor salonların da yapılan çalışmalardan daha kısa sürede vücudu geliştirdiğini felan söyledi. Çok pis gaza geldim beraber kayıt olacaz sanırım. Sizce faydasını görür müyüm?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Evet 5 yıla yakındır yapıyorum, kısa süre ara vermiştim fakat bu yaz gene başladım.

0|0
    0|0
    • Onerirmisin , biraz yuzum incelsin vucudum sikilassin yeter.

• Kilo problemin varsa önce fitness'a gidip yağlarını yakmanı öneririm. Ondan sonra plates ile sıkılasırsın..

• Fitnessdan kastettigin kondisyondan bahsediyorsun demi :)

• Kesinlikle karın bölgesinde sıkılaşmayı farkedebilirsin.

0|0
    0|0
    • Baslicam kesin karar verdim :) ama umarim tuhaf karsilanmam erkekler adimizi cikarmislar :)

• yok görmezsin zaten öylesine uydurulmuş bir şey demeyeceğimize göre

0|0
    0|0
  • bir arkadaşım (normalde abaza bir insan değildir aksine her istediği kadını elde edebilen çekici biridir) pilatese gitmişti bir ara. "erkekler olarak taytlı kızların poposuna bakmaktan hareketleri yapamıyoduk inanılmaz dikkat çekiyordu hatta bazı ayılar sırf bunun için gelmişler hareketleri yapmadan kadınlara bakıyorlardı. sonra erkekleri çıkardılar programdan" demişti. erkekler tarafından rağbet görmesinin sebebi taytlı kadınlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kızların çok gittiğini düşünenlerin akımına ugradığı doğrudur. Tabi sıkıntı çıkınca sınıfları ayırdılar :D

0|0
    0|0
  • Johnny Since Plates Öğretmeni :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...