Hakemler ve tff ne yapmaya çalışıyor?

Koyu bir Beşiktaş taraftarıyım kaç senedir hakkımız yendi şampiyonluğumuz bile olabilirdi ama bu tff ve hakemler neden 2 haftadır bize çaĺışıyor eskişehirden maçı resmen aldılar bugün ise ersana verilmeyen net kırmızı kart? Acaba biz bunların hakkını çok yedik açığı böyle mi kapatalım dediler

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• Suleyman Seba sezonu diyedir belki :/

0|1
    0|0
    • Ne olursa olsun geçmiş geçmişte kaldı artık hataları minumuma indirmek yerine hala maximuma çıkartıyolar artık daha fazla takımın canı yanmasın tff nin başına adam gibi biri gelmeli ve hakemler uyarılmalı suyu çıktı artık

• 6 hakem olunca sanki hatalar daha çok arttı gibi

• Olabilir ise suana kadar yaradiklarini gordum diyemem eic icin tesekkurler

Kızlar Ne Diyor 1

• Azcıkta bize çalıșsınlar ne var yenilen haklarımıza saysınlar😁

0|0
    0|0
    • Şerefli ikincilik kirli şampiyonluktan iyidir. Ben çok rahatsızım bu konudan eğer bir şey olacaksa herkese eşit davranılmalı 2 haftadır bize oynuyolar resmen

Erkekler Ne Diyor 10

• Hakemler bize karismasin eğer boyle devam ederse yıllarca hakemlerin kolladigi gs fb ikilisinden farkimiz kalmaz

0|0
    0|0
  • Rize maçında da 2 penaltımız verilmedi. Süleynam Seba sezonu olduğu için Beşiktaş'ı şampiyon yapmaya çalışıyorlar saçmalığını ortaya atanlar bunu da söylesin o zaman. Dün 10 kişi kalsak Balıkesir maçı mı çevirecekti yani. Ne oynadı maç boyunca hiçbir şey. Dün Beşiktaş oynadığı futbolla maçı kazanmayı hak etmiştir. Kötü oynayıp hakem sayesinde kazansak o zaman haklısın. Gene de istemiyoruz lehimize bu tür hatalar orası ayrı. Hakemler daha dikkatli olmalı. Hakemle maç kaybedelim ama kazanmayalım. Hakemle maç kazanmamız beni daha çok üzer.

0|0
    0|0
  • Besiktasin hakki zamaninda cok yendi haklisin tff sadece fenere. calisiyor baktilar bu sene onlarda bisi yok snra bjk ye yoneldiler :D

0|1
    0|0
    • Keşke yönelmeseler sonra bir ton söylem çıkacak hakemler sayesinde diye ben kendi hakkımızla olanı almak istiyorum

• Aynen öyle iki haftadır dediğin gibi oluyor napmaya çalışılıyo bende anlamış değilim!

0|0
    0|0
  • baktılar fb ve gs de iş yok beşiktaş şampiyonluğun en güçlü adayı.
    çorbada bizimde tuzumuz bulunsun demişlerdir:)

0|0
    0|0
  • Bizans takımlarını kolluyor

0|0
    0|0
  • Rize maçında da tersi oldu. Bunlara çok aldırma. Bu hafta Melo ve Volkan'ın da net kırmızısı es geçildi. Bunları da gözden kaçırma.

0|0
    0|0
  • Ersanın kırmızıyı vermediler ironi mi yapıyorsun?

0|0
    0|0
    • İroni değil zamanında çok hakkımız yendi şu an 2 haftadır hakemler maçı bize vermek için ellerinden geleni yaptılar ben öyle bir şey istemiyorum herkes oynasın hakkı neyse onu alsın hakem ve tff düzelsin diyorum

• gerçekten bir fenerbahçeli olarak beşiktaş taraftarını ADALET konusunda çok takdir ediyorum.

0|0
    0|1
    • Adalet olacaksa herkese olmalı hep derim en çok Beşiktaşın hakkı yenmiştir ama bunları böyle örtbas etmemeliler bize oynarkende diğer takımların hakkını düşünmek lazım

• federasyon fnre calısıyor. Galatasaray şampiyonlar ligi oynuyor saat 18.30'da maç , fnr'in macı yok 9'da oynatıyor. Bekir adamı biçiyor kırmızı kart yok orta diyorlar. Kaleciler kendi kalelerine gol atıyor bu sezon fenerın macında 3 kez ayrıca kaleci kendi kalesine gol attı ; )

0|0
    0|1
Yükleniyor...