Fitness vücut geliştirmeyle uğraşanlar nasıl devam ediyorsunuz?

Nasıl motive oluyorsunuz sıkılmadan usanmadan yapıyorsunuz bana akıl fikir verin her gün olmasa da haftada 3 gün çalışıyorum yetmiyor. fazlasını da gözüm kesmiyor

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• İşten çıkıyor ve direkt salona gidiyorum..
    Gitmeden önce bir pre - workout ürününü ve Creatini, az bir şey kuru üzüm ile alıyorum.

İlk işim kardiyo.
    Sırasıyla bisiklet, koşu bandı ve air walker makinede 10'ar dakika takılıyorum.

Daha sonra mide hareketlerine geçiyorum.
    100 er adet farklı şekillerde mekik-sıkıştırma-adonis hareketleri yapıyorum.

Ağırlık çalışması olarak da bu ay 3x8 set sayıları ile vücudun iki farklı bölgesini çalıştırıyorum.
    Son setleri, kaldıramayacak kadar ağır gelen ağırlıklarla bitiriyorum.

Cumartesi günleri squat ve bacak günüm.
    Squat ile başlayıp, sırası ile leg press, ön bacak-arka bacak ve kalf antrenmanı yapıyorum.

Antrenman sonrası, iki ölçek protein tozunu su ile alıyor ve salondan çıkıp eve gidiyorum..

Eve ilk adımımı attığımda, gelirken marketten aldığım yarım kilo tavuk göğsünü yağsız tavaya atıyorum. Tavuk pişerken, kendime karman çorman bol bir salata yapıyorum..
    Bu tavuk ve salatayı, yatana kadar parça parça yiyiyorum.

Yatmadan önce, bir ölçek Casein protein tozunu bir bardak su ve yeşil ekşi elma ile alıyor ve yatıyorum..

Sabah uyandığımda, ilk işim 10 adet yumurta haşlamak oluyor. Bu 10 adet yumurta beyazını, bir kase yulaf ezmesi ve bir bardak kahve ile götürüyor ve çıkıp işe gidiyorum..

Öğlen vakti yaklaşmadan önce bir servis Whey protein tozu ve bir avuç kuru üzüm yiyiyorum.
    Öğle yemeğinde, yanımda getirdiğim 200 gram tavuğa 2 adet haşlanmış patates ve bol salata ekliyorum.

5 senemi, ufak - tefek değişiklerle bu şekilde geçirdim.
    Artık istesem de kendime hayır diyemem.

En son şeker içeren gıdayı 6 ay önce yedim.
    Sadece bir adet çikolatalı gofretti..

Alışkanlık oldu
    Bu düzen bozulursa sinirim bozuluyor, agresifleşiyor ve hatta suçluluk duyuyorum..

Arz ederim..

2|0
    0|0
    • Yaşam tazı olsa gerek, tebrik ettim. işlenmiş gıdaları canın çektiğinde napıyorsun peki?

• Bir yol tutturduysan sakın bırakma ama..

İlk üç ay katıksız acı çekeceksin..
      Ondan sonra yeniden doğacaksın..

• İnşallah istediğim gibi olur teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 11

• Okuldan çıkıyorum ilk iş yemek vs sonra salona gidiyorum giderken motive eden müzikler dinliyorum hırslanıyorum tabi az çok sonra işte bisiklet ıvır zıvırlarda takılıyorum ağırlık falan tabi arkadaşlarımla falanda sohbet ediyorum ben mutlu oluyorum aslında bunları yaparken sonra duşumu alıyorum çıkıyorum dolaşıyorum bir güzel :))) sonra eve geçiyorum rahat bir uyku okul spor dolaş ev yine :D Bence bunu alışkanlık haline getirince daha güzel ben tüm günün stresini falanda atıyorum ve gayet mutlu oluyorum spor yaparken

1|0
    0|0
  • http://hizliresim.com/Z1YGza
    Kanatlarımı Açtıgımı Görünce
    http://hizliresim.com/PEnXbN
    Böyle Bir KarınKasını Geliştirmeyi Düşündükce Usanmazsın 2-3 Hafta Düzenli Gidersen Bu Sana İşe Gidiyomuş Gibi Gelir Ayrıca Kılo Sıkıntın Varsa Aerobık Tavsiye Ederim Fazlan Olsa Bile Çok Diri Vücuda Sahip Olabılırsın 3 Ayda

1|0
    0|0
    • 167 cm 55kg kilo vermek istemiyorum idealim kasa çevirmek istiyorum. yalnız vücut iyi👍

• Iyıde Bu Kız Kol Çalışmamış Kanat Çalışmamış Ozellıkle ve Ozellıkle Press Basmamış Bacagıda Basenıde Tam Yerınde Orantıda Karın Kası Dedıgım Ayrıca Bundan Kasıt Gayet Iyı Bence Bu Hale Gelebılırsen Gel Derim Ama Kanat Göğüs Kol Cok Calısmaman Lazım Bunun Icın Tam İstediğim Şekıl Dıyebılırım Fızıkte Var Kızdada ((:

• müzikle destekleyebilirsin bunu. bir de kendine hedef belirle. insanlar sana gıptayla bakmaya başladıkça daha da motive oluyorsun zaten :)

1|0
    0|0
    • Hedef istediğim modeli örnek almak mı yoksa 1 haftada 6 gün gitmek gibi bir hedef mi?

• istediğin modeli hedef almak. zaten çok profesyonel olmadıkca haftanın 6 günü gitmek sadece vücudu yormak olur

• başarıya giden yolda çekilen çile kutsaldır:))

1|1
    0|0
  • işe sıkılarak başlasam da, spor o günlük bittikten sonra aynaya baktığım zaman tekrar bir gaza geliyorum. :D birde müzik işe yarıyor. ve biraz da sabır.

0|0
    0|0
  • Bir gün gidip bir gün gitmiyorum.. Eğer butik bir yerse sıkılırsın.. Ben Darüşşafakada Norse'ye gidiyorum müthiş bir yer

0|0
    0|0
    • Butik değil okulda var büyük biraz

• Tabiki programım var beslenme de diyetisyenden aldım ama havuz yok malesef

• ben de hem diyetteyim hem fitness.. havuza şu an girmedim hiç.. ama jakuziye ve saunaya girerim

• walla ben 5 gün antrm atıyorum 2 gün dinlenme sıkılmadan cünkü seviyorum sporu sen sevmiyosun o yüzden kafadan kaybediyosun :)

0|0
    0|0
    • Aslında yapınca çok seviyorum, ama ara verince bıraktıkça gitmiyorum üşengeçlik mi neyse artık

• dorudur ama sen bırakma spor iyidir candır :)

• Boş beleş bir hayatım var. Arada box maclarına cıkıyorum gereklılıkten antrenmana cıkıyorum. Istegım arada sırada oluyor. Genelde muzık benı hırslandırıyor.

0|0
    0|0
  • walla bende gitmiyom * bayadır kış gelsin hafiften gideceğim :D:D

0|0
    0|0
  • aynaya baktğımda farkı grünce bu bna yetiyo htta öğünlerimi yerken bile motive olurum

0|0
    0|0
    • Bütün gün aklında mı peki?

• Demekki alışkanlık haline gelmiş sende , ne kadar süredir uğraşıyorsun

• 2012 den beri alışknlık değil de yşam tarzı trde derecelerim var

• zorla yaptırıyorlar bana istemeye istemeye :P

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben keyif aliyorum acikcasi mankenlerin vucutlarina bakip hirslanabilirsin

0|0
    0|0