Olmaması gereken yerde başınıza gelen en saçma şey nedir?

Abimin düğününde merdivenlerde ayağım kaydı tutunuyorum ama saçma sapan bir haldeydim neyseki kapının dışında olduğu için sadece büfeci gördü ama çok utandım :)

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• soğuk bir ankara kışında yerlerin çatır çatır buz olduğu bir gün hatunun ayağı kaymıştı baya bi debelendi düşmemek için bana tutunmaya çalıştı ama pantolonuma kıyamadım ve kendimi çektim 1 hafta konuşmadı :((

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kız arkadaşımın yanında otururken yanımdan bi esmer bi sarışın kızın arkadasından bakmak oldu..

döndüğümde ters bakışları yokmuydu..

ah ah

2|0
    0|0
  • Tuvalette elektirikle su aynı anda kesildi ne selpak ne bir sey hayatımın en uzzun en lanet anlarıydı

3|1
    0|0
  • Askerdeyken çarşı izninde markete gitmiştim arkadaşları bekliyodum kasaların orda uzun zamandır mideme düzgün yemek girmiyodu çok yemek yemiştim ve doğal olarak gaz yaptı lan höyt falan derken tarttt diye bi ses çıktı millet sağa sola bakınırken bende kucağında bebek olan bi kadına pis pis baktım sanki bebek yapmış gibi sonra uzaklaştım.Eet yaptım.

1|0
    0|0
  • metrobüste telefonla konusurken boşluğuma geldi ani bi fren ve 2.80 yerdeyim millet yere yattı gülmekten kıpkırmızı olduk ama yapcak bişey yok

2|0
    0|0
  • Eimde çok torba vardı hatırlamiorum çoktu market alışverişi işte . Taö osırada tepeme kuş iasşldiaşsdaşa :((

2|0
    0|0
  • Ben ne zaman markete gitsem ped alan kızlarla karşılaşıyorum normal birşey olsada insan bir garip oluyor gene de ama artık ben alıştım ama onlar alışamadı

1|0
    0|0
  • tüh o şimdi gider herkese anlatır şimdi rezil oldun :d

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• lisedeyken yerdeki döşemelere takılıp merdivenden düştüm ama popomun üzerinde sekerek...herkes bana gülmüştü bende kendime güldüm,çok komikti isteyip de yapılabilecek bir şey değildi yani resmen popumun üzerinde sekerek merdivenlerden aşağı indim :D

1|1
    0|0
  • Duş alırken suların kesilmesi.

1|3
    1|0
  • bir sünnete gitmiştik salonda görevli bir erkek bana bakıp duruyordu arkadaşları da aynı şekilde nazara gelmiş olmalıyım ki gezi için ablam çağırdı ben yürürken masaörtüsüne bir takıldım zor toparladım rezillik o görevlide bana bakıyordu :/

1|1
    0|0
  • denizde yüzerken yüzme bilmeyen birisi yüzünden azdaha boğuluyordum:) defolu simitle sen tut denizde boyunu aşacak kadar yüz ..neyse kız panikleyip bana tutundu kıyıya götürene kadar canım cıkmıştı:))

1|0
    0|0
  • fizik dersinde kopya kagigini sinav kagidiyla beraber verdim ögretmene. koca siniftan sifir ceken de bendim. kendi emegimle doldursam kagidi 3-5 puan alirdim en azindan. yikinc

1|0
    0|0
    • offf fena olmuş , kopuk noldu sana bu aralar durgunsun ?

• yaz gelmiyor, yaza giremeden direkt kisa gecis yapicaz diye cok korkuyorum )): havuza gitmek güneslenmek dondurma alip kirlarda kosmak benim de hakkim ):

• hak verdim şimdi sana :(

• vize yerine geçen ödevi yetiştirmeye çalışırken parmağı kesmiştim.

sonuç: f3

1|1
    0|0
  • amannnnnnnnnn sallayin getsiiin ben her an rezil oluyrm sakarliklar yapyiom nolmus sanki heyt :D

1|1
    0|0
  • markette ayağım kaydı ve düştüm iki genç erkek vardıı rezil oldum utancımdan yerin dibine grdim

1|1
    1|0
Yükleniyor...