Erkek arkadaşınız ( sevgiliniz ) hakkında söylentiler çıkarılmışsa ne yapardınız?

Erkek arkadaşınız hakknda söylentiler çkarılmış ve bu söylentilerin yalan mı doğru mu oldugunu bilmiyorsunuz. o böyle bişeyin olmadığını söylüyor. Ama bi taraftan da dogru mu acaba diye şüphe duyuyorum. Siz olsaydınız napardınız?

Güncellemeler:
Sorum kızlara ama erkekler de cevap verebilir.

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Yaşadım ama ben sevgilime güvendim her şeye rağmen , herkes konuşur sonuçta milletin ağzı torba değil büzesin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• sevgilim aşkında samimiyse aşkı gerçekse hiçbir söylentiye kulak asmam... kıskanıyorlar derim. ama benim de şüphelendiğim bazı hareketleri varsa ve aşkında samimi değilse bırakırım.

0|0
    0|0
  • kaynağı sorgulamak lazım link

0|0
    0|0
  • Şüphe öldürür.

0|0
    0|0
  • nasıl söyylentiler? seni aldatıyor diye mi yoksa şöyle böyle olmuş tarzı mı?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• tüm söylentileri boşverirdim kendim tanıyarak zamanla öğrenirim zaten doğrumuymuş değilmiymiş diye

0|0
    0|0
  • Ben suphelerle yasayamam ve önce dınlerım onu kafama yatmazsa bıter bende

0|0
    0|0
  • duymamaya çalışırdım aslını ondan öğrenirdim ama hala devam ediyosa bu söylentiler ateş olmayan yerden duman çıkmz deyip araştırma peşine düşerdim..

0|0
    0|0
  • herkese karşı sevgilime güvenirim yani öyle gösteririm onu millete karşı tek bırakmam ama bir şüphe olur mutlaka çünkü 'her insan bazen şaşar ' diyorum :) söylentiler doğruda olabilir

0|0
    0|0
  • ateş olmayan yerden duman çıkmaz canım durup dururken sana bişey diyen oluyor mu bi düşün bakalım...

0|0
    0|0
  • görmek istedigimi görürüm canim sikilana kadar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...