95 gün sonra konuştuk ve olanlar..

3 ay sonra konuştuk inanılmaz derecede küfür hakaret etti.. 3 ay boyunca beni takip etmiş herşeyimi ne yaptığımı ne ettiğimi biliyormuş ve hiç umrunda olmadan ben acı çekerken o sadece gülmüş annemde konuşmuş ve ona dediği ise canımı çok yaktı - artık şunu evlendirinde bende kurtülayim..

3,5 sene bir ilişki karı koca gibi hayat sürmüştük kabullenemiyordum ayrılığı ve ondan başkasına ait olmayı.. şimdi o konuşmanın üstünden 10 gün geçti hergece ağlayan adam resmen gülüyor geziyor tozuyor ve bunları yaparken kulaklarımda anneme söylediği kelime çınlıyor.. karı koca gibi yaşayıp ayrılan insandan bunları duymak şimdi beynimi ve mantığımı konuşturuyor olmak bambaşka birşey şimdi diyorum ki ıyıkı de ayrılmış.. şimdi baya geçen zaman sürecinde ona olan aşk yada sevgi yok oldu şimdilerde ise kendimi bu hale düşürdüğüm için affetmiyorum.. kendimi yavaş yavaş toparlıyorum bunu yazmamın sebebi ise ne kadar severseniz sevin nekadar evli olursanız olun karşınızdaki bitti diyince gülerek ondan koşarak uzaklasın.. bunu yaptığınızda kendinizi kazanmış olursunuz.. sevgi aşk hepsi yalan.. kalın sağlıcakla..

Güncellemeler:

0|0
9|0

En İyi Kız Görüşü

• karaktersizmiş, kurtulduğun için sevinmelisin

0|0
    0|0
    • herkes oyle dıyor erkek kardesım ılk tanıstıgında bana abı bu kız yapmacık falan demıstı keske dınleseydım cocugu 4 sne once demıstı..

• kardeşin daha ilk görüşte anlamış ama olsun tecrübe edinmiş oldun

Kızlar Ne Diyor 8

• Anaaa ben seni bayan sandım öyle yazmışsın ki böyle düşünüyorsan ve üzülüyorsan bırak karşı taraf üzülsün seni kaybettiği için vefasızmış birgün öyle birşey yaşar ki sana yaptıkları gözünün önüne birbir gelir ve inan bana o hiç mutlu olamaz hakkında hayırlısı olur inşallah

0|0
    0|0
    • Amin insallah dediklerin olur..

• aynısı benım basıma geldı ama bızımkısı bıraz farklı bosver salla gıtısın sende bundan bı ders cıkar onu hayatından cıkar bence gecmısı unut gelecege bak gor bak zanmla pesınden kopek olur sen yuz vermedıkce kendıne ıyı bak uzme kendını

0|0
    0|0
    • canım ne yuz vermesı o kadar cok ıgrenıyorum kı benı sankı yapıskan salyangoz zannettı oysakı o kdar cok sevmıstımkı kendıme kızıyorum oyle karaktersız ınsanı sevdıgım ıcın..

• Bu ilişkin böyle sonlandı diye hepsi öyle olacak diye bir şey yok bunu unutma şanslıysan karşına daha iyi biri çıkar ve daha mutlu olursun

0|0
    0|0
    • cok sansız ınsanım.. evlılıgı sıldım ask sevgı herseyı sıldım..

• Şuan bunları yaşadığın için öyle geliyor sana şimdi ben sana ne desem sen bu karamsarlığından vazgeçemiceksin

• ınanın karamsarlık degıl bu yorulma bıkkınlık var ustumde bunu anlatacam olmamıs gıbı yasayacam cok uzun bır ılıskı oldu sozler atıldı ceyızler alındı zınet esyası alındı 30 bın tlnın uzerınde borc var ınsallah hepsı gececek..

• yalan dostum aşk diye bişey yok zaten olusa mantık evliliği

0|0
    0|0
    • evet mantık.. ask dıye bırsey yok..

• ne nankor insanlar var.. sıkma canını.bunlarda gecer.

0|0
    0|0
    • ınsallah gececek ve dusun kı 3 sene boyunca sen okuttun ve ogretmen yaptın.. ıntıhar dusundum hatta konu actım link yazık hıc bırseye degmıyormus..

• Böyle bir insandan kurtuldugun için sevinmelisin. Ne nankör insanlar var ya.

Bence ask, tutku, heyecan var ama hepsi geçici seyler.

0|0
    0|0
  • Çok uzun yaa okuyamadım.. en son cümlene bakarak cevap veriyorum aşk diye birşey yok zaten salla gitsin

0|0
    0|0
  • bende sevgılım ıle karı koca gıbıyız ayrılırsak o bırısını bulur ben depresyona gırerım karsındakı bıttı dese bıle sende kolay kolay bıtmıyo

0|0
    0|0
    • pekı o nasıl bıtırdı ve kapalı allah kuran dıyen bır kız bu kadar nasıl genıs olabıldı hıc anlamıs deılım..

• kişilik meselesı öyle işlere bakmaz kı

• cok haklısın ıste.. benım sevgım o kadar buyuktu kı eskı sevgılısıyle mesajlarını yakaladım buyukluk yaptım affettım..

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...