Balıkesir Beşiktaş Maçında Hakem Yine Maçın Önüne Geçti Yazık Ne Düşünüyosunuz?

Yine yardımcı hakemin orta hakemin hatta çizgi hakeminin iki teknik adamın futbolcuların çok net gördüğü pozizyonda hakem kırmızı kartı çıkaramadı bu nasıl iştir? Bu kadar net kırmızı kartı nasıl vermezsin? He sen verde Beşiktaş yine kazansın böle yaparak galibiyetede gölge düşürüyosun yarım saat 10 kişi oynamak kolay değil belki herşey değişebilirdi geçen haftada eskişehiri yaktı hakemler yine beşiktaş maçında yani gördüğün pozizyonu yardımcı hele çok net kırmızı veremiyosan bu hatalı karar değil başka şeyler vardır siz ne düşünüyosunuz?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• 2 Haftadan beri hakem yardımlarıyla puanları alıyorlar buna hakem hatası denemez. Bu ligde TFF nin tek düşmanı vardır o da Galatasaray dır, bizden başka kimse TFF ye sesini çıkartmıyor demekki biz hariç herkes bu kirli tezgahlardan bu şeref yoksunu insanlardan memnun.

1|1
    0|1
    • Bencede bu pozizyon basit bir hata değil çünkü orta hakem yan hakem çizgi hakemi herkes görüyor pozizyonu ki Beşiktaşlılar bile hem fikir.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• İnsanoglu ne nankör ama... Yillardir gs fb ikilisi kollanir durur Beşiktaş hakemlerden yakinirdi kimsenin sesi cikmazdi ama 2 hafta lehimize düdük caliniyor hemen isyan!
    Bu haliniz çok komik ayni zamanda trajikomik

0|0
    0|0
    • Ben Galatasaray olsada aynısını sölerdim Beşiktaşın hakkın yendiğindede elimden geldiğince söledim ama iki haftadır olanlarda ortada hata olur ama herkesin gördüğü pozizyona çalmıyosa farklı şeyler düşünürüm.

• sizin kollandiginiz maçlardan sonra kaç tane soru sordun?

• Bizim kollandığımız maçmı? Bize karşıda bjk fbye karşıda normal hatalar olur ama bukadar net olması can sıkıcı ben çok soru sorarım sordumda kötü oynadık dedim 1 puan almalıydık 3 puan aldık dedim kötü oynadık dedim rezil futbol dedimde dedim çokda önemli değil bunlar ama iki haftadır olanlarada lay lay lom demememiz lazım ben senden çıkıp evet haklısın keşke kırmızı verseydide öyle alsaydık maçı demeni beklerdim şaşırttın beni açıkcası :) Aynısı GS ye olsun pozizyonu görmüş maçı izlemi olim sölerim hani bak yanlış anlama hata olurda bu hata değil bence mesela konya kalecisinin yediği gollerde hoşuma gitmedi sergenle erman gülüyodu gollere ama bişe diyemediler :) Nese Beşiktaşın çok hakkı yenmiş sölediğinize göre bu senede böle kararlar olması normal diyelim ozaman nediyelim :)

• beşiktaşın çalınan haklarını iade ediyor olabilirler.

0|1
    0|0
  • l*n hep hakkımız yeniyor, bir kere karşı takıma hata olunca esip gürlüyosunuz.

0|0
    0|0
    • Geçen haftada aynısı oldu eskişehirin golü ve penaltısı verilmedi tabiki Beşiktaşada oluyor ama böle bariz pozizyonları ver 10 kişi kalsın belki 2-0 yapacak o önemli değil ama herkesin gördüğü pozizyonu nasıl veremiyosun sorun burada yoksa her takıma hata olur yapılır ama hata var hata var gördüğümü sölerim her daim GS yede olsa onada bunada.

• Tamam biz kırmızı değil demiyoruz da ligde en çok hakkı yenen takım zaten Beşiktaş.

• Şuana kadar bilmemde bu sezonda pek öyle olmica benziyor son iki haftadır Beşiktaş şanslı hakem konusunda :)

Yükleniyor...