İnsanda ilk baktığınız önemli olan dış görünüş mü fikirler mi?

Erkek bir kadında aradığı ilk özellik nedir?Kadının dış görünüşü mü yoksa fikirleri mi?Cevaplarınızı bekliyorummm..Kadınlar içinde aynısı geçerli bir erkekte dış görünüş mü?fikirler mi?

• Dış görünüş
    57% (4)89% (8)75% (12)Oy Ver
  • Fikirler
    43% (3)11% (1)25% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

• önce dis, fikirlerine sonra bir ara, uyusmuyorsa dis görünüsün nekadar muhtesem olduguna bagli olarak gittigi yere kadar.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• Erkek olarak söylüyorum: Kadından ne beklediğinize bağlıdır, amaç sadece seks ise elbette baştan çıkarıcı bir vücut ve güzellik ararsınız. Ama duygusal bir bağ, karşı cinsle konuşurken rahatlamak, uzun süreli bir ilişki ise aradığın elbette: zeka, konuşması, düşünceleri ön plana çıkar. Bazen msn de yada telefonda sohbet ettiğiniz bir kadına bile aşık olma ihtimaliniz yüksektir..

1|0
    0|0
  • Bir erkek olarak bir görsel bakışı gerekir kimse demesin iç görünüş kesin bu yalan dış görünüş olduğu gibi iç görünüş de önemli

önce bakarsın karşılıklı elektrik olduysa ondan sonra iç görünüş ani soyut olan durumlar iyiyse değme keyfime nikahlarım kendime:)

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • ilk baktığımda tabiki dış olacak fikrini nerden bilem bülent ersoy tipli yaratık görürsem kaç kaç kaç yaparım

2|0
    0|0
  • Önce dış görünüş. Şekilciyim. Sonra kişiliği analiz ederiz.

1|0
    0|0
  • İlk baktığımda dış görünüş.

1|0
    0|0
  • önce..Dış görünüş

sonra..Fikirler

1|0
    0|0
  • en başta dış görünüş sonra fikirler

1|0
    0|0
  • fikir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Recep İvedik gibi düşünen çok olsa da 58. saniyeye dikkat link ben fikirler diyorum :))

1|0
    0|0
  • e yaniii dış görünüş diyecekler tabi herkez önce ilk bakışta dış görünüşe bakar sonra iç güzellik gelir

1|0
    0|0
  • İkiside önemli

0|0
    0|0
  • Ikisininde ya

1|0
    0|0
  • İlk önce göz görür. Kimse kimsenin ilk bakışta fikirlerine vurulmaz.

1|0
    0|0

• Fikirler

0|0
    0|0
  • her ikisi de önemli sırf dış ya da iç diyemem

0|0
    0|0
  • göze hitap eden gönle de hitap edeceğinden önce dış görünüş. daha sonra fikirler...

0|0
    0|0
  • Fikirler

0|0
    0|0
Yükleniyor...