Kız arkadaşınızın annesi sizi istemiyor diye ondan ayrılır mısınız?

kız arkadaşınızın annesi sizi istemiyor diye ondan ayrılırmısınız?

Güncellemeler:
peki sevgili ks üyeleri bu durum zorunuza gidermi nie istemiyor lan benim ne eksiğim var diye kendinizi yermisiniz

0|0
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• Ortadaki sorun ne ise onu anlayip cozmeye calisirim. Ona ragmen diretiyorsa baska care yok. Kizin tercihi asktan yana olursa geregini yaparim.

0|0
    0|5

Erkekler Ne Diyor 19

• Ailesinin geçerli sebepleri olduğu halde ayrılmam diyenler, evlendiklerinde kendi eşlerini de bırakırlar ve bir şeye kızıldığında " Anamı-babamı bıraktım, seni mi bırakmayacam " der. Der der der.

0|0
    0|0
  • Tabi zoruma gidiyor niye istemyo diye aklmda kilck war ne kadar kotu bisey ya gercekten anlamyrm kiz istyo ama annesi zora kosyo yani o kzla gelecgi dsnmyorm.

0|0
    0|0
  • Hayatta en nefret ettiğim şey ailelerin ilişkilere karışmasıdır... Anası istemeyebilir, zaten ben de anasını almayacağım...

O yüzden kıza bir tercih hakkı doğar, annesi veya sevgilisi... Tercih kıza kalmış...

0|0
    0|5
  • Lokum gibi çocuğum neyimi istemio benim gibisini zor bulur. Ayrılmam banane ben kızla ilgileniyorum annesine kötü davranıp kızıda üzmiiceğime göre annesinin ne düşündüğü umrumda diil . Zorlarsa kaçırırım kızını valla görür gününü :))

0|0
    0|3
  • Hayır...!

1|0
    0|5
    • neden

• Ama belirtmemiş ki ...hem benim gibi birini neden istemesin ya da sevmesin ki , oğlunu bu kadar seven birisi olduğu için mutlu olmalı .

• Annemin bayram sevinci yaşayacağına eminim ... mercimek-fırın olayı ayrı :))

• Anasını mı alıyorum bana ne ?

0|0
    0|0
  • hiçte kendimi yemem

beni seven sevmiş zaten anasından banane

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşın doğrusunu yappmış bence ana gibi yar bağdat gibi diyar olmaz demişler sonuçta annesi herzaman yanında olacak ama sen biyere kadar o yüzden annesi istemediği için ayrılmıştır

0|0
    1|5
  • anneleri kızlarından daha çok sevmiştir nedense şeytan tüylüyüm

1|0
    0|4
  • iç güvey gitmeyeceksem,kızda bunu sorun etmiyorsa neden ayrılayım.

0|0
    0|5
  • evet

0|0
    1|3
  • kız ayrılmak istemiyorsa benim için sorun yok

0|0
    0|4
  • Eğer bu durum kız arkadaşımı zor durumda bırakıyorsa ayrılırım mecburen.

0|0
    0|5
    • Nie eksiliyorsunuz aptallar. Demek kendi mutluluğunuz sevdiğinizden önemli. Sizin aptallığınız..

• olurmu öyle şey ya

sanki annesi ile birlikte olucam :)))

ölürüm de ayrılmam

0|0
    0|5
  • evet

0|0
    1|4
  • Evet.

0|0
    1|4
  • Annesinin gözüne girmeye çalışırım 3<

0|0
    0|6
  • Nasıl sevmez lan beni diye hırs yapabilirim.

0|0
    0|6
  • Kız arkadaşımı bırakır annesiyle evlenirim.

0|0
    1|4

Kızlar Ne Diyor 6

• Kız arkadaşlarımın anneleri gideyim diye yollarımı gözler ...

0|2
    0|4
    • İyi de sen sevgili konumunda erkek değilsin ki...

• iyi diyorsun da malum, oğlan eve kız getirdimi kimse bişi demiyor. Ama kız eve oğlan bgetirdimi ma aile Mercimek- Fırın telaşına düşüyor dimi... :-))

• Gurur kırıcı ayrılmasın da ne yapsın.

0|0
    0|1
  • ben umursamam ben sevmısım onlara ne ?

0|0
    0|1
  • Benmde annem istemiyodu eski sevgilimi ama ben yinede ayrılmadım bi süre gizledik :D bence annen istemiyosa o ilişkinin sonuda olmaz . bana kalırsa ayrılma zatn bi gün biter eğlenmene bk :D

0|0
    0|4
  • kaale almam.

0|0
    0|3
  • ben ailem istemiyor diye vazgeçerim ondan :(

0|0
    0|5
Yükleniyor...