Geri dön ha, çokkkk beklersin. Yorumlarınız neler?

İçinizden geçeni söyleyin. isteyen bana yorum yapsın. küfür yok. nick yok. isim yok. olay da anlatılmayacak.

Son günlerde çok zor günler yaşadım. Hayatımın oyununa geliyordum. Son dakikada sıyırdım. Neyseki beni birileri koruyor. Hoş baştan da uyarmıştı. Olur muu kahlo dinler mi? Burnunu illa her şeye sokacak. Geri dön ha çokkkk beklersin. Ve sen tatlı kız yemiyorum canım yemiyorum.

"Her ikiniz de kendi çamurunuzda boğulun."

Olayların siteyle alakası yok ne diye siliyorsunuz anlamıyorum.

Güncellemeler:
Sorunun basligini degistiren yonetim. Bu saatte alkol almayin cok rica ediyorum. Ayrica konumuz bu degildi. Salon kadini cizgimi bozmayacagim. Silin su soruyu!

0|0
59

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• İlginç.Sonuçta bir site bu.Düşünceler önemlidir.Bu yaz günü ne bu şiddet bu hışım.

0|0
    0|0
  • muhafızlar

1|0
    0|0
  • bu siteyi sizinkiler sevmiyor galiba

1|0
    0|0
  • aha başlık değişmiş geri dön geri dön neolur geri dön

1|0
    0|0
  • soru ne ki?

1|0
    0|0
  • Kendi başını yesinler :@ acıktım nedense

0|0
    0|0
  • Soru nerde soruu :D

0|0
    0|0
  • kahlo cinselliğin uzmanı sitenin

1|0
    1|2

Kızlar Ne Diyor 5

• psikolojin bozuk bi insan kendini nasıl aşağılar aşağılatır ya da dövdürür? eğer dövdürceksen parayla dövdür birinden duydum bi çocuk beni dövün 20 lira verin diyodu sen de beni dövün 100 lira verin gibi kampanyalar düzenleyebilirsin bari bedavaya getirme bu işi o parayla da kendine stiletto ayakkabılar alırsın onunla da sevgiline ( köpeğine) uçlarını kakarsın böylece seni daha çok sever ve de bağlanır

bi evde hem kedi hem de köpek nasıl beraber yaşayabiliyorlar?yaşlı köpek fantazileri

3|2
    0|0
    • Para siciyoruz canım aklini kendine sakla. Koyunde mutluluklar

• hayırdır kime dellendin ?

1|1
    0|1
  • çok saçma bi insansın hayatım boyunca senin kadar anlamsız bişey görmedim

2|2
    0|0
  • Giiit...Giiit...Giiiitmeee dur ne olursun... Giderken şu çöpü de at da bir işe yara bari.

1|1
    0|0
  • basim agriyor.

0|1
    0|1
Yükleniyor...