Sevgilimle telefonda kavga ettik, ne yapayım ben şimdi?

iyi günler arkadaşlar valahi ne yapacagımı ne diyecegimi şasrdm sevglmle akşam konuşyrdık telefonda işte.bazı arkadaşlarının işte ne kadar menfaatci su bu oldugunu anlatyrdu. ben herkezn ne oldugunu blyrm vs vs.sonra samet diye biriniide söyledi onunla kestm arkadaşlıgımı dedi bende niyeki dedim yalazanın yavşagın teki felan dedi. işte sonra bana hayırdır dedi senin bu samete karşı birşeyin mi var onu bi farklı soruysn dedi. bende ne alaka dedm sameti önceden tanyrm ya ondan dedm ben senin yeri geldnde anlatıgnda bazı arkadaşlarınıda soryrm dedim oda dediki sameti daha bi başka farklı soryrsn dedi. niye böyle düşündü bllmyrm sonra eger, onun gibi yavşak yalaza birinden öyle karakterlerden hoşlanyorsan söylede bende blyrm dedi bende ya saçmalama dedim arkadaşlar gercekten onu bi farklı sordgm felan yok sonra telefonu kapattı ne yapaym ben şimdi :(

Güncellemeler:
ben dalga gecin diye anlatmadm dalga gecenler kendileri ile geçsinler. yinedebeni anlayp dalga gecmeden yorum yapanlara teşekkür ederm

0|0
7|17

En İyi Erkek Görüşü

• İnanırmısın hiç üşenmedim okudum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• "Olayın ayrıntısını sordum arkadaşını özellikle sormadım"

"Sen de çok sinirlenmişsin arkadaşına anlaşılan. Özellikle bu konuyu vurguluyorsun, niye canını sıktı diyorum, onu sordum sanıyorsun. Çok mu canını sıktılar, sorunci bana bile kızıyorsun" Denilebilir.

0|0
    0|0
    • Samet denilen kişi senle ilgili birşey demişte olabilir. Özellikle şartlanıp gelmiş olabilir. Küçük bir ihtimalde olsa göz ardı etmemek lazım.

• Siz de amma çok kavga ediyonuz be ablacım hergün ayrı bi konu, rekor kıracaksınız böyle giderse 2 nizi de tebrik ediyorum :) Önemli bi mevzu değil, düzelir.

0|0
    0|0
    • kova burcu bir sevglm var ya o yüzden bütün kovalar böyle inanın ki:( bazen delirme nok. gelyrm

• ne alakası var ya insan insandır bahane üretmeye gerek yok.

• Sana ve duygularina guvenmiyorsa hiç alttan alma. Salla gitsin.

0|0
    0|0
  • ilişkinize hasta oldum

0|1
    0|0
  • Ah şu ergenlik

0|0
    0|0
  • Yazık ya ve siz buna ilişki diyorsunuz...

0|0
    0|0
  • Salak işte erkek arkadaşın daha ne iq ölçmeye çalışıosun ki :) Kabak gibi ortada

0|1
    0|0
  • ergen olmak ne güzel.

0|1
    0|0
  • Arama sende köpek gbi arıycak o en fazla 1 hafta bekle.

0|0
    0|0
  • samete git ... açar telefonunu. .:)

0|0
    0|0
  • durumu bide ondan dinlemek lazım :)

0|0
    0|0
  • ah siz ergenler yok mu :) :) :)

0|0
    0|0
  • Ayy kıskanmış seni . Buluştuğunuzda sarıl , yanağından öp düzelir.

0|0
    0|0
  • bu kadar da takıntılık olmaz ki ya

seviyorsa kendisi arasın sen ne dert ediyon :)

0|0
    0|1
  • Şekle bak :)))) ergenlik sınır tanımıyor

0|1
    0|0
  • 23 yaşında böyle muhabbetler yapıyorsanız, evet ergensiniz.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• barizz kıskançlık yapmış. insan kıskandığı birine elinden geldiğince kötü davranabilir, onu olabildiğince yaralamaya çalışabilir. bence yüz verme senın bi sucun yok. yaptığı mantıksızlığı anlasın. ezilip büzülme bundan dolayı.tepene çıkmasın

0|0
    0|0
  • kavga etmek ıcın resmen bahane...

0|0
    0|0
  • Nedir bu ya nasıl bi olaydır çok abartmış bence kıskansa bile sende yani sevgilini tanımıyor musun ne diye soruyorsun.

0|0
    0|0
  • bi kere insanlara bu kadar snirlnmesi yanlş.hata yapandan uzak durcak.bunu sana sinirli sinirli anlatıp bi de sinirini senden çıkarmaya hakkı yok.kendini son bi kez güzelcek ifade et sonrasını ona bırak.ezilme.

0|0
    0|0
  • havadan nem kapıyo çocuk :/

0|0
    0|0
  • Kıskanmış :) Onlar böyle, herşeyi kıskanırlar.

0|0
    0|0
  • :/ dicek bişi bulamadm yaaa ama bişi olmuş seni ondan kıskanıo o kesn.

0|0
    0|0
Yükleniyor...