Yabancı gelin sayısındaki artışın sebebi ne?

Son yıllarda türk erkeklerinin yabancı bayanlar ile evlenme oranının giderek arttığı söyleniyor. Peki bu yabancı gelin sayısındaki artışın sebebi ne?

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• Rus kadın merakı diye düşünüyorum ks de sorulan sorulardan edindiğim gözlemler doğrultusunda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• turizm gelişiyor gtgide ya da erasmus vb programlarla inssanlar yabancılarla daha kolay kaynaşıyor...

0|0
    0|0
  • ne olacak yabancılar daha güzel ve daha atesli diye düşünüyorlar. keske birazda kişiliğe baksalar.

0|0
    0|0
  • Sana diyorum.İstatistik nerde yapılmış.Yoksa çevrende gördüğün 3-5 çiftse ise boşver türkiye 85 milyon insan.Önemli değil..Ya bize link ver bakalım.Yada farazi konuştum öylesine de...

0|0
    0|0
    • link vermeyi henuz ogrenemedim ama lutfen google a "10 yılda 200 bin Rus gelin" yaziniz

• Tamamda evlenebilirler.Kimin gönlü kime kayarsa illa altında bi şey aramaya gerek yok...Sen yinede canını sıkma..Boşver bulan bulur evlenir.Sen kendi çevrendeki hayatına bak..

• tesekkur ederim :).

• Nerde yzıyor böyle bir istatistik.Yoksa kulaktan dolmamı bize bikaç istatistik sitesi adresi ver bakalım yorum yaparız

0|0
    0|0
  • Belki bizde eksik olan onlarda tamamdır :/

0|1
    0|0
  • Adamlar aşık ;)

0|1
    0|0
  • ne diyosanız yapıolar kadınlar rahat :D

0|0
    0|0
    • aynen,tabuları yok..ama aşırı rahat olmaları başa iş açabilir,sıkılıp terkedebilir,kıskançlığa hiç gelemez bla bla

• benim çevremde var bikaç öyle bi çift terkeden olmadı daha.ne diyosanz yapıolar derken her dediğinizi.zaten öyle bi kadını fazla sıkmaz evlenen adam.sonuçta nasıl bi kadınla evlendiğini biliodur

• ön yargılarımızı kırıyoruz.

0|0
    0|1
  • Türk kızlarıyla dertleri var erkeklerin o yüzden

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bir yabancıyla evlenmek büyük bir risk

0|0
    0|0
  • turistik bölgelerde çok oluyor,adam genelde burada 5 parasız işsiz güçsüz,ya da düşük standartta takılacağına buluyor bir yaşlı turist atıyor kapağı,sonrasını gazetede okuyoruz zaten

0|0
    0|0
  • Güzel-az sıkıntılı-beklentisi az.. Daha ne olsun ?

0|1
    0|0
  • Ben duymadım : )

0|0
    0|0
  • Demek ki evlililk olayını daha iyi yürütüyor yabancı kadınlar :(((88

0|0
    0|0
  • bilmiyorum fakat bende evlenirdim yabancı birisiyle

0|0
    0|0
  • Daha olgunlar. Tecrübeliler ( Genelde :) ).Kıskanç değiller. Yarış yapmazlar.

0|0
    1|0
Yükleniyor...