Kronik tayt hastalığı. Rahat olmak uğruna da onca gözün bakmasını göze almak ne derece doğru bir tutum?

Önceden içe giyinen gizli kapaklı bu elbise şimdi alenen ortalarda. teşhirin daniskası bence böyledir... rahat olmak uğruna da onca gözün bakmasını göze almak ne derece doğru bir tutum?

Güncellemeler:
bir de bazı tayt giyen kızların daha vücut hatlarını bilmeden giymeleri iğrençlik ötesi bir durum basen bir yere kaymış göbek bir yere :S

0|0
1610

En İyi Erkek Görüşü

• ben banyoda çıplakken çok rahat oluyorum. ama rahatım diye çıplak dışarı cıkıyor muyum...

tamam tayt rahatlık verebilir... Ama tacize sebep verenler taciz edenler kadar suçludur. yani kadının bi mahremi vardır. şimdi kimisi diyecek, adam gibi giyinsek de bakıyorlar. ya sen adam gibi giyin de bakan baksın. en azından mahal verme...

benim yakınımdan akrabamdan bi bayan giyse, kim olursa olsun fırçayı yer...

3|5
    7|2
    • Bak yine anlamadın. Olayın uzamasını istemiyorum. Kimin ne giydiği beni bağlamaz. Ama mesela diyorsun ki Tanrı (ki tanrı yok Allah var)nıza karışıyorsunuz diyorsun. Ben de dedim ki bizim Rabbimiz bir kitap vermiş. Biz onun kitabında yazanları söylüyoruz. Taytı sorsan sana yine kitaptan cevap veririm. Yani mesele bu

• neyin davası bu? biraz daha zorlarsanız bir yerden girer diğer yerden çıkarsınız

edep yahu! sabahtan beri seyderiyorum gülüyorum çocuksu hareketlere kaygılanıyorum çok

bence konu zıvanadan çıkmıştır... şimdi birilerinin bir erdemlik yapıp susması lazım saygı ile

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 16

• Sende bakmayıverirsin.Şimdi yabancı ülkelerde erkekler yeteneksiz eraksiyon sorunu veya hepsi gay olma olasılığı olduğu içinmi bakmıyor.Sevişenler sereserpe yatanlar...

Onlar işte bizim gibi cinselliği kendi kendine öğrenmedi.Eğitim aldı.Öcü cıs kaka denmedi onlara

Çıplaklığı çoçukken tanıdılar çıplaklıkla azılmayacağını yakınlaşmanın nasıl olacağını falan falan

Bu yüzden taytlı görürsen bakma sen...Yolunu cevir.Gözünü kaydır.Kafana takma

5|2
    0|2
    • Batılılaşalım dediniz dediniz, artık batılı erkekleri örnek vermekten bi hal oldunuz. Arkadaş onların ülkesi, gayr-i müslim, Bizimki çok yüksek oranda müslüman, bizim dinimize saygıları bile yok... sen gelmişsin batılı erkeklerden bahsediyorsun.

• AdamGibi...İğrenerek bakacağın şeyleri neden açıyorsun her seferinde iğreniyorsan.Bir kere iğrendiysen.Zaten bakmazdın...Demekki yakın zamanlarda iğrendinki.öncekileri saymıyosun

• Sana katılıyorum bende daha önce bikinili bir soru sormuştum, erkeklerimiz ve kızlarımız hep duyguları bastırılmış. O yüzden çevresinde gördüğü bir cismi bile çoğu zaman bir bacağa bir popoya benzetip azıtanlar bile var malesef.. Alışacağız inşllah. Kısa t-sort, dekolte gömlek, sort, açık göbek falan derken kızlarda daha özgür oldular, haliyle erkekte alıştı bunlara.. İnanın herkes çıplak olsa bu kadar tartışma olmazdı (hani olmaz da). Görürsen bakma, bakarsanda görme, giyinikmiş gibi düşün:)

• Modası geldi giyiyorlar geçecek nasılsa. Bir gün de bikini ile dolaşma modası gelebilir, imkansız değil. Önceden imkansız olan şeyleri artık normal karşılar olduk nasılsa, beklerim yani...

1|2
    3|2
    • Noktası virgülüne katılıyorum... çıplaklığı da boş verdik, eskiden yamalı bir fakir görseniz acırdınız, şimdi bakıyorum yırtık pırtık kotlara bi dünya para veriliyor.. Alışacak kızlarda erkeklerde..

• Evet dostum maalesef :-/

• Taytın kalınlığı önemli çorap gibi şeyi giyip çıkarlarsa vücut ne olursa olsun kötü görünür. Ayrıca tayt tunikle giyilir biraz bol ve uzun olur o da.. Giyiyorum, çok rahat istemeyen bakmasın...

1|0
    0|2
  • başkası bakıyor diye hiçbir bayan özgürlüğünü kısıtlamamalı. giymiyorum çünkü rahat edemiyorum ama yine de eleştirilmesinden hoşlanmadım. bir bayan bakımlıysa dikkat çekiciyse güzelse ne giyerse giysin ona bakarlar. bir edepli bakmak var bi öküz gibi bakmak bi de laf atmak falan var ona hiç girmiyorum bile. bizde arkadaşlarımla otururken fiziği güzel biri geçse güzelmiş falan deriz bunda bir şey yoktur ama öküz gibi bakıp sözlü ya da elle taciz etme olamaz kimsenin bunu yapmaya da hakkı yoktur. bayan istediğini giyer doğru ya da yanlış, kimse gelip laf atamaz, azcık saygısı, kişiliği, edebi olan insan yapmaz. fiziği kötü olanlar şu sıcakta şort falan giyer ona lafım yok ama haklısın tayt giyiliyorsa azcık popoya basene dikkat edilmesi gerekiyor yani. sonuçta moda insanın kendine yakışanı giymesidir

@lafım sana değil yapanlar için

0|0
    0|0
  • şalvar giysek bile öküz gibi bakıyorlar bu taytla falan ilgili değil abaza erkeklerle ilgili

3|1
    0|2
  • Bir başkasının giyimi erkekleri neden gerer onu anlamıyorum.

Bırakında onu giyen bayanlar düşünsün.

Daha önemli şeylere kafanızı takın, işiniz gücünüz yok bir kız neden mini etek giyer, yok neden tayt giyer?

Sizene?

Annesi misiniz, babası mı?

Onlar birşey demedikten sonra siz kim oluyorsunuz?

2|1
    0|2
    • zaten bananeci ola ola kabuğumuza çekildik, aferin bize...

• Sizin kanunlarınızda öyle diyorsa, bizim kanunlarımızda da böyle diyor Azadi bey.

_AdamGibiAdam kimse sen veya bir başkası dedi diye giyiminden vazgeçmez. Kaldıki o bayandan sorumlu olan anne babası var, başkasına laf düşmez. Sen sadece, kendi sevdiğinden, ailenden sorumlusun bir başkasından olamazsın.

ozanbey güzel fikirlerin için teşekkür ederim.

• Bu ülke dinle yönetilmiyor kardeşim dinin kuralları geçmez burada. Beğenmiyorsan gidersin bu kadar basit. Var böyle ülkeler. Biliyorsundur zaten. Senin kanunun benim kanunum diye bir şey yok herkes bu cumhuriyetin kanunlarına tabiidir. Bu kadar basit. Benim biraz işim var gelirim biraz sonra. Cevap veremedi kaçtı demeyesin bir şeyler yazabilirsen. Ayrıca hayal rica ederim. Ben sadece olması gerekeni söylüyorum. O kadar.

• kimsenin kıyafeti kimseyi bağlamaz şu ahlak kahvarımını sadece kadın üzerinde oynamak saçma bakmasınlar efendim ahlaklı bireyler olarak ağızlarının suyunu toplayamayan kişiler de var mesela sonra diyolar ki efendim ahlak kalmamış düzgün giyinsinler genel konuştum şimdi biri çıkıp üstüne alınmasın

3|0
    0|3
    • öyle kadınları görünce, yemin ederim, ağzımın suyu akmıyor... tiksiniyorum. toplumun bu kadar asimile olduğundan, Annemi bildim bileli diz altı etekle gördüm, Ki devlet hastanesinin başhemşiresi olmasına rağmen... Ananelerini kendi kültürünü savunduğu için odasını bile elinden aldı başhekim yine direndi pes etmedi... ki onun yetkileri alındığında hastane perişan olmuştu, binlerce şahit getiririm. azmetti, davayı kazandı. neymiş, özünden vazgeçmeyecekmişsin.

• sana bekçilik yapıyorsun demedim herkes inancını istediği gibi yaşasın ama kimse düşüncelerini bir başkasına empoze etmeye çalışmasın

• Ya ben de kur'an okudum da yanlış hesaplamaları falan vardı ona ne diyorsun. Ben mi işlem hatası yapıyorum yoksa? Avliyeden bahsetme gerçekten gülüyorum o zaman.

• Tayt tunikle harikadır

0|0
    0|0
  • Pantolon niyetine giyip üstüne kısa kısa şeyler giyip hatlarını çoook açık şekilde göze çarpanları kınıyorum. Uzun giyin poponuzu kapatın bari.

1|2
    4|2
  • giyeni ilgilendiren bir konu bu. hoşlanmıyosan bakmazsın bu kadar basit.

1|0
    0|0
  • Bir taytın kronolojisi

2|0
    0|3
  • Evet..hele geçen gün gördüm bu sıcakta poposu terlemiş herhalde, bir de üzerine uzun bir tunikte giymemiş direkt işemiş gibi gözüküyordu.Ne kadar itici :/

0|1
    4|2
  • sizin de işiniz zor be hacı.

1|1
    1|3
  • Nefretlik bir durum. Hayatım boyunca giymedim o şeyleri. Bundan sonra da giymem

0|1
    1|1
  • gerçekten vücudunu tanımayan kızlarda iğrenç duruor bnce

0|0
    0|0
  • Peki hiç tayt giyen bi yakının yokmu.Senin tutumun nasıl oluyor...

1|1
    0|1
    • öyle bir yakınım yok

• ah zavallım... parasızlıktan tayt giydiğini söylesene.

• Vay be iki dakikada haram oldu tayt. :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Bakanları değil de giyenleri suçluyorsun ha. Acayipsiniz vallahi. Zaten bu bakan tayfa var ya uçan kuşa bile bakıyorlar. link açılır umarım. Açılırsa göreceğiniz gibi köpeğin bile g*tüne bakıyorlar. Nefes alsın yeter mantığı.

4|2
    0|2
  • İlericilik diyorlar adına. Sadece onun değil, eskiden elbisemiz de yırtık olduğunda annemiz en kötü ihtimal yama yapardı. şimdi Yırtık pantolon giyen medeni olarak görülüyor. Bilsem anneme zahmet etme satar para kazanırız ileride derdim ama nerden bileceksin ki?

1|3
    4|0
    • aynen ya. ya ne güzel geleneklerimiz göreneklerimiz var. batı batı diye adamların en pis şeylerini getirdik.. adabına tüküreyim ben böyle işin.

• Yırtık kimseye yakışmaz boşuna kimse kendini kandırmasın. Ayıptır eskiden acırdılar : ) parası yoktur diye

• Yooo yırtık kısmın yeri iyiyse ve abartılmamışsa yakışıyor. Ayrıca kimseye yakışmaz senin yorumun ve kimse kendini kandırmasın diyerek kendi düşünceni direk kabul etmişsin. Bence çok hatalı bir hareket. Bu konularda yorumlar kişiden kişiye değişir. O yüzden kesin doğru yoktur.

• Erkeklere tayt moda olduğunu düşünün ve bir çok erkeğin giydiğini düşünün.

Büyük çoğunlukla kadınlar sadece "hoş bir görüntü değil" der.

Kimse kalkıp da teşhircilik yapıyorlar demez.

Erkekler olarak çok mu kaypağız acaba?

4|1
    0|1
    • tayt giyen hiçbir baleti taciz etmedim:(

• -Cob- kardeşim. bu vatan uğrunda kan dökenler, namusunu kurtarmak için kan dökmüştür. o zamanlar giyime kuşama değer verenler eminim bu zamankilerden bin kat daha fazla değer veriyorlardı... ki giyimin kişiliği gösterdiği psikologlar tarafından sabitlenmiştir. eğer biz bu topraklar içinde yaşıyorsak şahsım adına kadınları müslüman olarak kardeşim görüyorsam, gerekeni söylerim. sadece sitede değil, heryerde...

• bi daha oku anlarsın:))

• Giymeyin dedeler =(8

1|1
    2|1
  • kızların giyimine bulaşma bence, bende buna benzer bi soru sorayım dedim ohoooo:)) ama amaç rahatlık ve güzel olmak değil bence seksi olup erkeklerden intikam almak bunun adı:))

0|0
    0|0
  • istediklerini giyerler size ne? yargılamak sana mı düştü? hem o iğrenç sapık düşüncelerinizi etrafa kusuyorsunuz hem de yerden yere vurduğunuz o insanlara hayvan gibi bakmaktan çekinmiyorsunuz asıl iğrençlik burada.

2|0
    0|0
  • Kız arkadaşım kesinlikle giyemez diğrleride umrumda değil zaten ..

0|0
    4|1
  • karısma :D ızleyelım

0|0
    2|4
  • İnsanların giyimi, duruşu önemlidir ama asıl önemli olan karşındaki insanın üstünde hiçbirşey olmasa bile ona artniyet beslememeyi öğrenebilmektir. Yoksa tayt giyenkişi, sen giyme ya da art niyetli bakarlar diye tayt giymekten vazgeçmez. Kötü bakanın önce gözü kötüdür. Yoksa çarşaflı fantezisi olan bile biliyorum.

4|1
    0|3
    • sevdim seni gizli artı

• ideolojik kaygılarla yapılmış bir yorum, havanda su dövercesine...

• Nefsine hakim olmakla alakalı piruzbey. Yoksa her insan da nefis var. Bakabilecekken bakmamayı seçmekle ilgili herşey. Yoksa avrupa ülkelerinden gelen erkekler kimseye bakmazken, irandan gelen erkekler (hepsi değil, çok efendi insanlarıyla da tanıştım) , normal giyen kızlara bile salyaları akarcasına bakabiliyorlar. Gözlemlediğimi söylüyorum. Toplum baskısı ne kadar fazla ise, fiziksel hatlara artniyetli bakış miktarı orantılı olarak artıyor. Bunuda anlıyorum., yasak olunca cazibesi artıyor.

Yükleniyor...