Arenadaki Gs-fb maçı sizce ne olur?

bana kalırsa derbide kazanan GALATASARAYIM olur çünkü bizim ölümüz yeter

0|0
2|15

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• İki ligin en iyi kadrosuna sahip takım aynı zamanda iki formsuz takımın maçına sahne olacak ev sahibi yani biz 1 adım öndeyiz tabiki inş kazanırız.

0|0
    0|0
  • 4-1 kazanırız arsenal tarifesi :))

1|0
    1|0
  • Galatasaray farkını ortaya koyup bu maçı kazanacaktır. Arenada şikecilere geçit yok

0|0
    1|1
  • Bizim ölümüz yeter buyumuz var diye renkdaşlarıma ezer geçeriz deme beşiktaş fener galatasaray şuanda moral bakımından bence beraberlik yeter son derbi hala aklımda

0|0
    0|0
  • Çok duygusal davranıyorsun kuzum =/
    İki tarafta kötü ama kazananın Fenerbahçe olacağından eminim..

0|0
    0|0
  • ya gs ya da gs başka bir ihtimal yok

0|1
    0|0
  • alıcaz bu macı ins.

0|0
    0|0
  • Tek aşk GALATASARAY

0|1
    1|0
  • Sizin diriniz kadikoyde galibiyet goremiyorken ölünüz nasil mac kazansin :)

1|1
    0|1
    • fenerbahçe kadıköyde kadıköyde yırtınıyor maçı vermemek için üstüne cüneyt çakırda eklenince doğaldır kazanmanız

• fenerin tek başarısı kadıköyde oda giderse karizma yerle bir olur aferin yırtına yırtına kazanmaya devam edin aman maç vermeyin sonra konuşacak neyiniz kalır

• Tek basarimiz kadikoyde mi :) bende ciddiye alip konusuyom senle ya dedim belki az bilgisi vardir :) hadi kendine iyi bak :)

• bence bu yıl ne galatasaray ne fener şampiyon beşiktaş olucak oynan futboldan öyle gözüküyor, fener ve galatasarayın hali ortada.

0|0
    0|0
  • çok tatsız tuzsuz ruhsuz bir maç olacağını düşünüyorum. 1-0 galatasaray yener ya da 1-1 biter

0|0
    0|0
  • tabi ki Galatasaray alır. başka bir sonuç olabilir mi :)

0|1
    1|0
  • 10-0 fener alır

1|0
    0|1
  • 2-2 beraberlik olur. Atın fava bekleyin

0|0
    0|0
  • Galatasaray alır her türlü. .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Fenerbahçe 2-1 alıcak, bu burada dursun, demedi demeyin..

0|0
    0|0
Yükleniyor...