Sorum erkeklere böyle bir durumda keşke der misiniz?

sizi çok seviyor bir dediğinizi iki etmiyor giyme dediğiniz şeyleri giymiyor ve hayatında hiç bir erkekle çıkmamış ilk kez siz ona dokunuyorsunuz öpüyorsunuz (yanlış anlaşılmasın sadece bu kadar teniniz tenine değmiyor bile )ona sözler veriyorsunuz yeminler ediyorsunuz ciddi düşünüğünüzü söylüyorsunuz sonra iş ciddiye yaklaşınca bi bahaneyle ayrılıyorsunz.son konuşmayıda annesiyle yapıyorsunuz annesi size kızına laik olmadığını bidaha onu aramamasını söylüyor ve daha bir sürü şey sizi değersiz biri olarak gördüğünü açıkca söylemesede ima ediyor szde bir daha yoluna çıkmayacağınızı söylüyorsunuz(zatende kızada ayrıldığınızda onu sevmediğinizi istemediğinizi söylemişsinz)

şimdi sorum size beyler size haddinden fazla iyi olan bu kızı unuturmusunuz hemen çok sevmişti sizi bi gün bile kırmadı sizi aldatmadı gözü dışarda olmadı sırf siz para harcamayın diye yemek bile yamedi daha bir sürü şey.. bir gün pişman olurmusunuz keşke dermisiniz

Güncellemeler:
güncelleme için kuzura bakmayın arkadaşlar.daha öncede çok ayrılık yaşadık hep ben peşinden gittim ama annem dün onla konuştuktan sonra hiç yazmadım elim telefona gitti ama yazmadım yazmazsam zoruna gidermi bi gün pişman olurmu
ayın 20 sinde doğum günü sizce kutlamalımıyım yoksa ilk kez onu düşünmediğimi görsn mü

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer benim böyle bir sevdiğim olsun ne olursa olsun bırakmam sen nankör , birine denk gelmişsin bu zamanda böyle kız çok nadir boş ver keyfine bak seni seven zaten severdi demek ki sevmemiş yalan atan ilerde aldatma yapar seni sevmeyen ilerde şiddetli geçimsizlik yaşarsınız değmeyen birine niye değer vereceksin bırak unutulanı sen unutulmayanları kendine yakıştır öyle kopuk birinin peşinden ağlamaya değmez

eğer sevdiğim senin tarzında biri olursa öyle biri çıksaydı önüme kimseye değişmem ne paraya, ne başka bir kıza

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim.dün oldu bu olay ve saatlerce ağladım onun için artık ağlamam.ama pişman olsun çok istiyorum

• insan bu işleri sır mahiyetinde tutar iki taraf için eğer gerçekten ciddi düşünülürse o zaman konu ifşa edilir yoksa gelip orda mahalle karıları gibi anlatırsa yarın arkadaşlarına içki masalarında veya başka yerlerde der ben eşimle böyle yaptım kendince hoş bir durum olduğunu imrenilen bir tip olduğunu zanneder imrenme kimde imrenilecek kişi kim be yürüsün gitsin

• ona söylediğimde böyle bir şey olmadığını söyledi annesine sadece anlatmış oda gittiğimiz yerlere ve sanıyorum ki annesi ulu orta konuşmuş

Erkekler Ne Diyor 5

• böyle bir kız eğer dünyadaysa beni ara hemen gidip kapsına dayanim hemen isticem hem de hemen.annesiyel niye konuştu orayı anlmadım?

0|1
    0|0
    • herşeyin hayırlısı demek lazım birşeyi çok istiyorsak ve olmuyorsa vardır bir sebebi

• hakılısınız.teşekkür ederim ilgilendiğinz için

• o anne varken cok zor

0|0
    0|0
    • iide çocuk zaten istemediğini söyledi annemle konuşmadan önce

• öyle yapıyorum ben şu anda onun ne düşündüğünü merak ediyorum 9 ay boyunca yalandan ban seviyorum demiş bunu kabullenemiorum bna böyle söyledi üzülüyorsun die yanındaydım

• bırak ya ılerıde daha ıyısı cıkar senı sevecek sen o kısıye ne nefret nede sevgı duy aklına getırmeden dırek yoluna bak

• Erkek yarıtılışı gereği yeni bir ilişkide geçmişi tamamen silme özelliğine sahiptir. Kadın ise unutmayıp eski ile yeniyi kıyaslar. Genel fıtrat budur. Ama illa böyle olacak diye bir şey yok.

0|0
    0|0
  • annesı bu kadar gaddar ken bıraz zor, ama unutmam

0|0
    0|0
    • annem gaddar değil adımı çıkardı

• gaddar ıste... Daha ne yapacak gaddar olmak ıcın

• iide onunda işine geldi ayrılırken bana ben üzülüyorum diye beni sevdiğini yanımda olduğunu söyledi iş ciddiye yaklaşınca da kaçtı

• annen daha önceden bişey demiştir çocuğa yoksa niye ayrılsın böyle birinden

0|0
    0|0
    • beni sevmiyormuş ben üzülüyorum diye yanımdaymış

Kızlar Ne Diyor 3

• Tabi pişmanlıkları olur ama bunu hayatının her alanına yaymaz.

0|0
    0|0
  • sevmiyorsa unutur.

0|0
    0|0
  • o kız günümüz erkeklerine yaramaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...