Sunderlan AFC veya Bayern'i destekleyen, fanı olan var mı benden başka?

Türkiye ligini takip etmiyorum gibi bir şey, var mı benim gibi olan?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Şikeden, terbiyesizlikten izlenmiyor ki türkiye ligi. Nerde fair play :(

0|1
    0|0
    • Holiganlık kötü tabi her ülkede var ama ülkemizde başka bir boyutta. Türkiye liginin asıl amacı paradır bkz:Ligtv

• Katılıyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben ! West Ham Unidet ve Bayern Leverkusen

0|1
    0|0
  • Bayern var, ayrıca bvb ve leverkuseni de takip ederim.

0|0
    0|0
    • aynı ligden 3 takımı desteklemek garip geldi bana yani ilk üç sırada bu takımlar olsun istiyorsun heralde :D

• Bayerni destekliyorum, dortmund ve leverkuseni takip ediyorum

• evet şimdi oldu gibi teşekkürler ):

Erkekler Ne Diyor 4

• Türkiyede futbol oynandığına inanmıyorum. Bu kadar para, istek, ilgi ve daha fazlası var ama sonuç beş para etmez. Bende yabancı ligleri takip ediyorum. Futbolu seviyorum ve fanatik değilim. Her şeyden önce sporseverim. İyi futbol oynansın ama sempati duyduğum takım yenilsin. Yeter ki göze hoş gelen futbol seyredelim.
    İngilterede Queens Park Rangers'ı seviyorum. Çok eski bir bilgisayar oyununda tanımıştım bu güzel takımı. Uzakdoğululara satıldığından beri hoşlanmıyorum gidişatından. Beşiktaşta oynayan Les Ferdinand'ın takımı.
    Almanyada Bayern Münih'e yakın hissediyorum kendimi. Tipik bir Bavyeralı. Temsil ettiği değerler hoşuma gidiyor. Rummenige'sinden Matthäus'una kadar çok büyük yıldızları var.
    İtalyada Milan. 90'ların efsanevi kadrosunu kim unutabilir ki. Maldini'den Baresi'ye, Costacurta'dan Tasotti'ye harika bir defans vardı. Galli gibi isimleri hiç saymıyorum bile. Albertini, Boban, Gullit'li orta saha ve forvette Weah gibi büyük bir yıldız. Nasıl hayran olmaz ki insan. Milan'ın da hali içler acısı :(

0|0
    0|0
    • Milli takımımızın hali zaten ortada ya çoook zamana ihtiyacımız var ya da hiç olmayacak bizden bir şey, efsanelere gelirsek değişen futbol stili messi ronaldoyu çıkardı, oyuncuların aldığı paralartarnsfer için ödenen paralar muazzam haliyle çoğu futbolcu şımarık umursamaz oluyor eski oyuncuların sağlam karakterleri burdan geliyor olsa gerek

• Eskiden de yıldız oyuncular ön plandaydı. Platinin oynadığı zamanları hatırlıyorum. O zamanlar yıldızların bile ruhu vardı. GÜnümüz futbolu çok mekanik. Ruhsuz bir oyun haline dönüştü. Eski zamanlarda ise romantik bir oyundu. Şu an Ntv'de yorum yapan Metin Tekin'in hikayeleri, Rıdvan Dilmen'in anıları hep dinleyicilerde hoş bir tat bırakır.
      Günümüz futbolcuları hem futbol oynuyorlar hem de artistlik yapıyorlar. Aynı zamanda televizyon yıldızları her biri. Ord. Lefter'in oynadığı takımda Emre Belözoğlu gibi bir kişinin olması çok ayıp. Diğer takımlarda da durum farklı değil. Beşiktaş'ın kutsal forması, Galatasaray'ın tarihi.
      İstemiyorum bugünkü futbolu. Anlamsız ve saçma...

• Avrupada Forza Deportivo
    Hala Madrid

0|0
    0|0
  • BAYERN MÜNIH HASTASIYIM!

0|1
    0|0
  • Sunderlan diye takım yok sunderland var

0|0
    0|0
    • kardeşim eksi verecektim de kötü niyetli değilsindir diye düşünüp vazgeçtim, fanı olduğum takımın adını bilmediğimden değil tabi

Yükleniyor...