Bacaklarımı almak için epilatör kullandım, bacaklarım kıpkırmızı oldu, kaşınıyorlar. Kızlar sizce neden öyle oldu?

Kızlar bacaklarımı hep veet ağdayla yada sprey ile alıyordum bi kere epilatörle denedim bacaklarım çok kötü oldu kıpkırmızı oldu kaşınıyordu :( sizce neden oldu ilkez yaptığım için mi ondan sonra hiç yapmadım

Güncellemeler:
yok arkadaşlar 2 saate geçer falan dediniz ama bacaklarım iğrenç olmuştu hem çok kötü kaşınıyordu tüyleri koprtılmış tavuk gibiydi ya :( 3 güne anca geçti yok bidaha kullanmam :(

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• bir şey olmaz canım ben hep epilatörle alıyorum hala arada kızarıyor kırmızı benek oluyor. krem sür geçer.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bende meraktan kuzenin epilatörünü bacağıma vurmuştum aynı dediğin gibi oldu =((8 daha önce hiç yapmamıştım

0|0
    0|0
  • ben kullanmadım ama söyleyeyim .. çünkü kan toplandı kaşınmasının sebebi o .. kızarması da toplu olarak kökten çekilen kıllar ve buna bağlı olarak o bölgeye toplanan noktacık şeklindeki kan :)

0|0
    0|0
  • ben veet köpük kullandım 5 gün sonra 2. 3 santim çıktı ve epilatõr le aldım acıma kızarma olmadı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• oww kıyamam :D

0|0
    0|0
  • 1-2 saat falan su değdirme ve kaşıma. Benim de nokta nokta olup kaşınıyor ama 2 saate geçiyor.

0|0
    0|0
    • krem falan sürüyormusun? ben doğalda banyo yaptktan sonra alıyorum böyle olur mu peki?

• Yok sürmüyorum bir şey değdirmemek daha iyi oluyor.

• bişey olmaz fazla dokunma nemlendirici felan sür gecer inşallah

0|0
    0|0
  • İlk olması ve cildin hassas olması etmen olabilir..

Veet sprey hiç memnun değilim ya hemen çıkıyorlar yine de :/

0|0
    0|0
    • doğalda hep ğda kullanırım sprey o kadarda kullanmıyorum ama inşallah epilatöre alışırım inşallah yine öyle olmazda hep onu kullanırım

• :) sonra bana yaz olumu merak ediyorum :)

• İlk kez yapmışsın epilatörle merak etme ertesi güne birşey kalmaz.

0|0
    0|0
  • ilk kez yaptığın içindir ertesi gün geçer

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...