Kızlar neden erkeklerin ayakkabılarına bakarlar?

Caddede,cafede orda burda kızlarla bakışırken çoğunlukla oluyor bu, direkt gözleri ayaklarıma gidiyor bunu farketmek çok kolay, neden böyle?

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Ayakkabı dikkatinizi çekmiş ama, 3 önemli detaya bakar çoğu kız..

Ayakkabı, saç ve tırnak. Benim açımdan temizliği ve kişinin kendisine saygısını simgeler.Şu da dikkatimi çekiyor nasılsa var deyip alışveriş yapmıyor erkekler.Rengi solmuş pantolonla gezdiğinde o da çeker dikkatimi.

Kızlarda da dibi gelmiş saç, yarım oje vb.. çok itici şeyler.

Bence kesinlikle titizliğin temizliğin belirtisi, dikkat etmek lazım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Dost başa, düşman ayağa derler :P

Ayakkabısı temiz adam temizdir. Kaliteli bir ayakkabı maddiyatını ve tarzını belli eder

0|1
    0|0
  • Ben bunu çoğu kız arkadaşımdan duydum ama ben bir bayan olarak ayakkabısına hiç bakmam hatta şuan nişanlıyım ve ilk defa nişanlımın ayakkabısına baktım,boyu 1.78 spor ayakkabısında topuk var iyikide bakmamışım çünkü topuklu giyen erkeklere sinir oluyorum artık:)

0|1
    0|0
  • bence bi erkeğin dikkat etmesi gereken ön önemli şey ayakkabıları ve saatidir .. çoğu bayanda benimle aynı fikirdedir...

0|1
    0|0
  • Bayanlar erkeklerin ayakkabılarının temiz olup olmamasına ve kaliteli olup olmamasına bakarlar.

0|0
    0|0
  • CırtLak renkLi markası we fiyatı 100 m öteden beLLi oLan "cast" ayakkabıLarın içine kot pantoLonun paçasını sokar we herkesin onLara beğeniyLe baktığını zannederLer..

0|0
    0|0
  • ayakkabısı kaliteli ve temiz erkek aslında kendisine saygısi olan erkektir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Dost başa, düşman ayağa diye espri yapmak istiyorum :DDDD

Erkek giyiminde ayakkabı ve saat büyük önem taşıyor ondandır, sanıyorum ki. (çorap pantolonu saymadım bile bak)

0|0
    0|0
  • Normal ben de kızların ayaklarına bakarım. Ne kadar anlıyor modadan belli olur hemen. %100 doğruluk teşkil etmese de az çok kişiliğini çözmeye yarıyor.

0|0
    0|0
  • kadinlar ayakkabilara takintilidir, bir erkegin kendisine ozen gosterip gostermedigini de ayakkabidan anlarlar

0|0
    0|0
  • dost başa düşman ayağa bakarmış :)

0|1
    0|0
  • Dost başa düşman ayağa bakar :P

0|0
    0|0
  • erkeklerde çeşitlilik yok en büyük aksesuar da (aksesuar denilirse)ayakkabı ve saat baska neyimiz varki bakacakları

0|0
    0|0
Yükleniyor...