Hani insanların duygularıyla oynayan bizdik?

geçen gün bir metroda giderken 3 bayanın oturduğu yerde bir boş yer vardı ben oturdum konuşmalarına istemeden kulak misafiri oldum daha doğrusu o kadar bağırarak konuşuyorlardı ki zaten duymayan olmamıştır. Neyse kadınlardan birinin kurduğu cümle şuydu "ya geçen akşam bara gittiğimizde o ezik tipi niye başımıza sardın bütün gece gözümün içine baktı salak durmadan ümitlendirdin çocuğu boşuna" dedikten sonra diğerinin cevabı şu oldu " son günlerde kilo aldım filan diyordun kendini beğenmiyordun ben de güvenin yerine gelsin diye öyle yaptım " dedi. İnanabiliyor musunuz? birinin duygularıyla öylece oynadılar. Daha bunun şokunu ve sinirini atlatamadan diğer şu cümleyi kurdu "ya hafta sonu denizde filan gidelim marmaris'e gidelim dedi hem orada o salak çocuk vardır ya x . onu çağırırız hem hesabı ödetiriz hem de egomuz tatmin olur" ya bu nasıl birşeydir bende mi şans yok hep böyle insanlara denk geliyorum yemin ediyorum o an öldüresim geldi onları.

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• kişiliksizin kadını erkeği olmaz demek kadınlarda yapabiliyormuş cok kötü ya Allah denk getirmesin salak tipler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• herkes böle değil boşver böle olan çok ama bugün başkalarına yarın onlara hayat bu

0|0
    0|0
  • :))))))

0|0
    0|0
  • öyleleri çok artık şaşırmamak gerek.

0|0
    0|0
  • küçük beyinliler kendileri ile oynuyorlar haberleri yok kişiliksiz hoppa belkide zengin takımı ... zaman kötü

0|0
    0|0
  • Karakterle alakalı biraz, kadın-erkek farketmez, karakterin basitse basit şeyler yaparsın, sağlamsa sağlam şeyler yaparsın. ;)

0|0
    0|0
  • ben bu tur seylere hıc denk gelmedım.karakter meselesı

0|0
    0|0
  • kişiliksiz insanlara denk gelmişsin.zekası olmayan aciz insanlar onlar

0|0
    0|0
  • hiç rastlamadım çok sükür yoksa dayanamazdım konusurdum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• O " Salak " diye nitelendirdikleri insana da sorsanız der ki ; " Bu kızlar ne kadar ucuz parayla kandırılıyorlar." Biz de bir söz vardır " Deli deliyi görünce sopasını saklarmış." o anlık sadece birbirlerine akıllı muamelesinde bulunuyorlar. Gerçekte ikisi de acınılacak durumda.

0|0
    0|0
  • bişe diyeyim arkadaşım! bu dinlediğin insanlar aslında kendi kişiliklerini farkında olmadan ortaya koymuşlar. "ezik olan kendileri" aslında. konuşmaları içlerindeki bu ezikliği ortaya koyuyor.kendilerini eleveriyorlar...

0|0
    0|0
  • bar kızları bunlar dostum normaldir

0|0
    0|0
  • hacı boyle kızların cogu ama, soze geldıgı zaman onlar namuslu bız hayvanız, bız onları asagılıyoruz ama onlar kendılerıne hıc bakmıyorlar,

0|0
    0|0
  • Katli vaciptir.

0|0
    0|0
  • yazık çocuğa hiç kafası çalışmıoyrmuş...

0|0
    0|0
  • o.spu sürüsü

0|0
    0|0
  • Bunları koyacan 6-7 tane abazanın ortasına kapıyı kilitliycen üstlerine kim kimle oynuyor görecekler, bu konuşmaları da hoparlörden verecen kulaklarından çıkmasın kodumun kaşarları çocuğa acıdım mk.

0|0
    0|0
  • kadınların şu egolarını tatmin etmek için herkesi kurban etme özellikleri benide kıl ediyor.ne yazıkki çoğunda var sadece bu 3 ünde değil.böylelerine çakıp geçeceksin

0|0
    0|0
Yükleniyor...