Bir kadının çekiciliğini tetikleyen unsurlar nelerdir?

Örnekle açıklayayım en çirkin kadın bile kırmızı ruj veya topuklu ayakkabı giydiği zaman o kadın size çok sexi gelebilir . . . bu örnekten başka var mı bildiğiniz şeyler vs...

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• dün eskiden çalıştığım yere ziyarete gittim.müdürüyle de görüştüm haliyle.sağlık problemlerim olduunu ve biraz yüzümdeki izlerden şikayetçi oldum.bana sen hastalık hastasısın dedi :D beni tanıdığından beri dişlerim ve gözlerim ona çok çekici geliyomş :D dahası var diye düşündüm açıkçası.teşekkürr edebildim sadece.onun dışında bana güzelliğimden çok kişiliğim ve konuşmalarım konusunda hayran olurlar.konuşurken çok çekiciymişim :) bunu erkeklerden de kızlardan da çok duydum(kızlardan derken arkadaşlarım söylerler yanlş anlamayın) zaten ahım şahım güzel bişi de değilim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sarı dişler

0|0
    0|0
  • Çekici bi kadın çok tehlikelidir. Seni senden alır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bence yüzüne, cildine, dişlerine ve özellikle kilosuna dikkat eden her kadın erkeğe seksi gelir. Dünyanın en güzel kadını da olsa kendi ile barışık olmadığı sürece her zaman iticidir..

0|0
    0|0
  • bence durum cinsel isteğin artmasıyla alakalı sonuçta en çirkin kadın bile demişsin ki ruj sürüpte güzelleşen bayan çok enderdir.

0|0
    0|0
  • mesela yırtmaçlı mini etek ya da kıyafet giydiği zaman...

0|0
    0|0
  • dekolte ve topuklu ayakkabı ve hoş bir vüvut ile bakımlı saçlar ve gülüşü...

0|0
    0|0
  • külotlu çorap giymeli. ter kokmalı

0|0
    0|0
  • bana kapalı bayanlar çekici geliyor nedense.bide esmer bayanlar

0|0
    0|0
  • mini etek giymesi yada dekolte vermesi onu çekici yapar heralde :)

0|0
    0|0
  • sarışın olması :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...