Erkek arkadaşımın gönlünü nasıl alabilirim?

erkek arkdaşımdan ayrılınca biriyle çıkıp ayrıldm .daha sonra erkek arkdaşmla barıştık ama biriyle çıkıp ayrıldığımı öğrennce çok bozuldu sakladığım için nasl gönlünü alablrm :/

0|0
28

En İyi Erkek Görüşü

• Ya ben olsam birdaha çıkmazdım fakat o seninle çıkmayı kabul ediyorsa gönlünü almak için güvenini sağlamalısın bence erkekler konusunda özellikle ve o çıktığın çocukla ilgili hiç bir konuya dahil olmamalısın zamanla ona olan bağını gördükçe zaten ikna olacaktır :)

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• sende ayrılır ayrılmaz neden cıktın ki?

insan biraz yas tutar..

ben olsam senin gibi bir insanla artık ilgilenmezdim..

0|0
    0|0
    • ayrılır ayrılmaz biriyle çıkmadm ayrıldktan 3 ay sonra biriyle çıktım

• çabalamak lazım o zaman onarmak için...

• evet :/ ama o suçun çoğunu bende görüyor vee çok fazla kısıtlamalar getirmeye başladı bende sesimi çıkarmıyorum artık.

• o başkasınyla çıkmamışmı ayrıldığınızda, belki oda saklıyodur.

1|0
    0|0
    • çıkmamış biliyorum çnkü.

• iyi hayırlı olsun

• saol kısıtlamalar var ama zamnla oda geçer sanırm yanımda olsun ytr zatn :)

• seni geri kabul ediyorsa godoştur bence :)

0|0
    1|0
  • ister ameliyatla aldır,istersen bıçakla kendin almayı dene,gerçi artık zamane çocuklarında anadan doğma gönülsüz oluyorlar,o yüzden bulamazsan fazla uğraşma oda zamane katagorisinde olabilir:)kalbine felan zarar verme bari gönlünü alacam diye:))

0|0
    0|0
  • Bu sağlıklı bir birliktelik değil bence, yalan rüzgarı dizisindeki ilişkilere benzemiş. Başka biriyle çıktımda sonra tekrar ona döndümde yok gönlünü nasıl alabilirimde... Ya bu ilişkiden hayırmı bekliyorsun sen?

0|0
    0|0
    • ona dönen ben değilm kendisi döndü zaten ama daha sonra başka biriyle çıktğımı öğrendi ve bana çok bozuldu sadece güveni yok :/

• maşallah çok hızlısın hemen biriyle nasıl çıklıyor enteresan

0|0
    0|0
  • çok zor hatta imkansız

0|0
    0|0
    • ama şuan çıkıyorz tek yapmam gerekn güvenini geri almam ve gönlünü kazanmam :/

Kızlar Ne Diyor 2

• sen kıskan diye yapmıstım bunu falan de...

1|0
    0|0
    • konuyu kapattık zaten ama soğukluk var arada :/ ben o soğukluğu kapatmak istiyorum

• sürekli alttan ala ozmn

• gönlünü almadan önce yıkılan güvenini geri al

0|0
    0|0
Yükleniyor...