Kadının erkeğe kattığı değer nedir?

Bir erkek sevdiği bir kadınla ilişki içersindeyken (Evlilik yada flört) o erkek normalde olduğundan daha popüler daha olgun ve daha zeki oluyor. Sanki bütün artı değerleri ikiyle çarpılırken bütün eksi değerleride ikiye bölünüyor.

Ben şimdiye kadar hiç kimseyle çıkmamama ve bir flörtümün olmamasına rağmen bunu farkedebiliyorum. Bilmiyorum belki aynı şey kadınlar içinde geçerlidir.

Peki kadının erkeğe kattığı bu değer nedir? Bir kadın bir erkekte nasıl bir boşluğu dolduruyor ki erkek bu kadar güçleniyor. Yalnız yaşayan bir erkek bu boşluğu bir kadın olmadan doldurması mümkün değilmidir?

Sizin bu konudaki düşünceleriniz nelerdir?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• katılıyorum. ama karşındaki insana bağlı, aynı oranda batırabilir de seni. 2 sini de yaşadım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Birbirini tamamlama güdüsü..

Kadın-erkek farketmez.

0|1
    0|0
  • benim bir arkadaşım var delinin delisi alası ama sevgilisinin yanında bir olgun bir olgun bu ne oluyor :)

senin konuna gelirsek de ister istemeden birbirlerine bir şeyler katıyorlar daha olgun daha mantıklı insanlar olabiliyorlar neden ?cevabını bilmiyorum ama öyle olması gerektiği içindir.

0|0
    0|0
  • sadece kadınlar erkeklere bir şey katmıyor ki..erkeklerde kadınlara bir şey katıyor elbet..ve iki insan bir birini aşkla sevgiyle besliyor,karşılıklı öğrenecek çok şey oluyor..yeni biriyle tanışıp ona hayatınızda yer açmak,onu tanımak ...her an çevirdiğiniz kitabın sayfaları gibi adeta..her an yeni bir şeyler öğreniyorsunuz..kendinize bir şeyller katıyorsunuz...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Valla benim de bir fikrim yok; ama bir haftalık bir ilişkim olmuştu onun gazıyla hala devam ediyorum :)

0|1
    0|0
  • Bana göre hayatta bir insana verilebilecek en iyi ve üstün ödül kadın yada erkek farketmez karşı cins tarafından beğenilmek ve el üstünde tutulmaktır. Bu şansı elde edenler zaten her hafta farklı bir insanla tanışıp yeni yeni ilişkilere başlar. Yoksa bunların birbirine kattığı değer kimsenin umrunda olmaz. Mesela sen gelmişsin 20 'li yaşlarına ve diyorsun ki bugüne kadar hiç sevgilim olmadı ve ilişki yaşayamadım. Sen mesela çok şansızsın.

0|0
    0|0
  • Sevgili - arkadaş

kültürlü biriyse sana çok şey katar.

cahil biriyse senden çok şey götürür.

0|0
    0|0
  • Çok iyi farketmişsin 5 yıldız konu.Tamamen sana katılıyorum, erkeklere bi cesaret geliyor sevdiğin yanında olunca koruma ihtiyacı hissediyosun.Kızlara da cesaret geliyor korunduğunu bildiği için daha rahat hareket ediyorlar.Naparsak yapalım yanında birinin olduğunu bilmek insanın özgüvenine + puan ekliyor.

Erkekler için konuşayım, yalnız olan erkek, sevgilisi olan erkeklere gıpta ediyor onlar kadar olamadığını eksikleri olduğunu düşünüyor bu yüzden kendi kendini - lere çekiyor, yoksa bu durum umrunda olmasa yanında kız olmasıyla olmamasının hiçbir farkı yok sadece bunun farkında olup uygulayabilmek sorun.

1|0
    0|0
    • Bir erkek yalnızlığını her ne kadar sorun etmese de bir ilişkisi olduğunda ki ruh halini asla yakalamıyor. Bu çok farklı birşey insan kendisinde ki o değişimi hiç anlayamıyor.

Yükleniyor...