İstihareye yatanınız oldu mu hiç ? Bilgisi olan var mı ?

E1,5senelik bir ilişkim var. Ve erkek arkadasım evlenmek istiyor. ben de cok istiyorum. 23yasındayım ve 16 yasımdan beri erkegim olmasını istdigim tek insan O..

ama annem ilşkmizi henüz bilmiyor. yani öylesine konusuyor olarak biliyor ve bugunlerde ondan hoslanma ihtimalim olacagını düsündüğü icin sürekli olmaz anlasamazsınız, o sana uygun degil, pişman olursnu hata yaparsın gibi cümleler kuruyor.

ben de cıkmazda kaldım. annem herseyden önemli benim icin ama onu da cok seviyorum. İstihareye yatmak diye bir sey varmıs yeni ögrendim.bunu yapmak istiyorum. EGer olmayacaksa uzatmam bitiririm diye düsünüyorum. sizlerden biri istihareye yattı mı acaa_? sonuc verdi mi ?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• link örnek bir link sana google araştırırsan bulursun. Evet ben yattım 1 kez annem anneannem falan çok yatarlar. Kalbi temiz bahsi geçen olaya tarafsız olan birisinin istihare yatması daha güzel olur.

Mesela dedene ninene(namaz kılan dini görevlerini yerine getiren kişi olmaları makbuldür) söyle onlardan birisi yatsın ama konudan kesinlikle bahsetme bir konu var bunun için istihare yatar mısın benim için hayırlı olup olmadığı konusunda dersen tamamdır.

Eğer sen yatacaksan çoğunluk yeşil renkli şeyler hayır çoğunluk beyaz renk ise şer olduğuna delalettir.

Allah Gönlüne Göre Versin İnşallah :)

1|0
    0|1
    • Etrafımda yatacak pek biri yok malesf.. Ninem dedem hepsi rahmetl oldular...

Ben yatacagım mecbur. Cevabın icin cok tesekkür ederim..

• Ben teşekkür ederim her zaman :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Benim annemde bir kız arkadaşım için böyle demişti, annemi dinledim ilişkiyi bitirdim. İstihareye yatmadım ama anneme nelerin onun gözüne battığını nelerden şüphelendiğini sordum oda anlattı, kız arkadaşımı sınadım hepsiyle, annem haklı çıktı.. Annenin hisleri neler benim yaptığım gibi bir konuş onunla ve gerekirse bir sınav da sen yap erkek arkadaşına, sonuca göre hareket edersin.

0|1
    0|1
    • Sınavla falan alakası yok pek..

Sadece uygun olmadıgımızı düsünüyor.

Söyledigi su : Su anda gençsiniz normal böyle anlasmanız ama farklı kültürlerde büyüdünüz. Evlenince bunlar problem olacak.

Ama erkek arkadasım da annen haklı cıkmayacak sana söz veriyorum diyor.

• Annene sürenin ne kadar uzun olduğunu anlat o halde, o kadar süre de çatışmadıysanız ilişki rayına oturmuştur demektir.

• TAbi ki her sevgili gibi tartısmalar kavgalar oldu ama hallettik hepsini..

• saçma sapan bişe mantıkla alakası yok , hiç uğraşma öyle şeylerle..

0|0
    0|2
  • her iki taraf hazırsa hiçbirşeye gerek yok bir işe yarayacağınıda sanmıyorum

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...