Karşı cinsin eşinize yakınlığını kıskanır mısınız?

Erkekler, eşinizin ne kadar açık giyinmesini istersiniz?

Bayanlar, eşinize yabancı bayanların ne kadar yakın olmasını istersiniz?

0|0
11|9

En İyi Kız Görüşü

• Sevgilime başka kadınların yaklaşmasını bir defa istemedim.. Aşırı kıskandım onu ve bu da bizim yedi ay ayrı kalmamıza neden oldu..

Halbuki sevgilimi dinleseydim ve o yakınlaşan kadının yapışkan bir böcek olduğunu bilseydim, yedi asır gibi gelen o yedi ay boşa heba olmayacaktı..

O nedenle bundan sonra asla öyle aşırı kıskançlıklara girmem.. Adam iş yerinde kadınlarla çalışıyorsa, elbette onlarla birlikte zaman zaman vakit de geçirecektir, yemeğe de gidebileceklerdir.. Ben sanki çalıştığım şirkette erkeklerle yemeğe veya başka yere gitmiyor muyum..

Yani her şey karşılıklı güvene bağlı bir şeydir.. Hele ki ikili ilişkilerde bu daha da önemlidir.. Yoksa hayat çekilmez bir hal alır ve bu hayattan zevk almaz oluruz..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Herkes kendi sınırını bilmeli ve karşısındaki insanlara bunu belli etmeli eğer ortada sınır yoksa büyük bir sorun olur bu ve evlilikte olsun ilişkilerde olsun güven sorunu yaşanır.

0|0
    0|0
  • yakınmı tısss aralarındaki mesafe 1 metreden az olursa saçını başını yolarım

0|0
    0|0
  • fazla yakınlıgı sevmem banada kımse yakın olmasın sevgılımede bız yeterız bırbırımızı ısıtcak kadar yakınlasıyoruz zaten...baskasına gerek yok olursada yakarım onu...

0|0
    0|0
  • Fazla samimiyet sevmem

0|0
    0|0
  • ben çok kıskancımdır ve o kızın ya da kadının sevgilime attığı en ufak bakışı bile yakalarım sonra kötü şeyler yaparım yani yapmadığım şeylerde değil :d bir keresinde bayan garson sevgilime bakıp güldü ve göz kırptı diye o garsonu şikayet ettim ve işten atıldı.Sinirlendiğim zamanlarda gözüm hiç bir şeyi görmez ki kıskançlık yüzünden sinirlendiysem...

1|0
    0|0
  • konusma sekıllerıne bağlı ıkısıde yavsak modda bır bırlerıne

takılıyorsa ,aptal yerıne konmaktan hoşlanmam

ama normalde kıskanmam

0|1
    0|0
  • ooo ben çok kıskancımdır hayatta öyle yakın kız arkadaşları falan edindirtmem çünkü bir kız ve bir oğlan yakın arkadaş olamaz mutlaka duygularda değişiklikler olur zamanla birbirlerine bağlanabilirler...

0|0
    0|0
  • kıskancım kıskanırım üzülmemek ve o kişiyi kötü hatırlamamak için bazen ayrılırım

kızda yakınımdaysa iyi olmaz

0|0
    0|0
  • uzak olsun yeter ben ona fazla yakın olurum olay biter :):)

0|0
    0|0
  • Kıskançlık olmazsa olmaz.. ))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kafasına göre takılsın, ne isterse giysin, benim onu hayatında olmam onun hayatını negatif etkileyecekse varlığımın anlamı olmaz. Haa sadece şunu isterim, onlara zaman ayırıyor, bana da en az onlar kadar ayırmalı (hatta çimdek bencil ses: bana daha çok zaman ayırmalı, sonra ne istiyorsa yapabilir) :))

0|0
    0|0
  • Evde tek başına açık giyinebilir. Dışarda felan kasılırım ister istemez

0|0
    0|0
  • Ben karışmam ne giydiğine. İstediği kadar açık giyinebilir. En fazla kıyafetin modelini, rengini vs. beğenmemişsem inceden bir alay ederim, o kadar.

0|2
    1|0
  • ben eşimin giyinmesine karışmam...o zaten nasıl ve ne kadar dekolte giyeceğini bilir...

ben hep söylerim bu sorunun cevabı özgüven eksikliği yani kendine güvenememekten kaynaklanıyor...kendine güvenin tamsa problem yoktur...

0|0
    0|0
  • çarparım lan onu yere ne öyle benim eşimle yakın arkadaş olacak olamaz abi ...

0|1
    0|0
  • eger ki asilma gibi bir durumu yoksa, zaten kendisi de nasil giyinecegini bildiginden karismam.

0|1
    0|0
  • Kesinlikle sevmem. Eşimin başka bir erkekle yanaktan öpüşmesine bile izin vermem kıskanırım..

0|0
    0|0
  • evet kıskanırım.

0|0
    0|0
  • kıskanmak mı vururum vallaha vururum adamı

0|0
    0|0
Yükleniyor...