Ne kadar alkol aldıktan sonra dünyayı bile unuturum diyebilecek kadar sarhoş olunuyor?

Alkol kullananlar buraya az baksın

ne kadar alkol aldıktan sonra dünyayı bile unuturum diyebilecek kadar sarhoş olunuyor buna ihtiyacım var benmi yanlış yerde arıyorum çareyi yahu

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• sen içmeden sarhoş olan görmedinmi hiç.. ben içmeden sarhoş olabiliyorum:D

0|0
    0|0
    • tbrkler bende şuan arhoş olabilmek isterdim :):):)

• Tabi fare şimdi odanda seni arıyor sen burda espirisini yap bide yatarken hamam böcügü vucudunda tur atar gezi yapar .. :D O zaman görürüm seni :D

• ters piskoloji yapmam lasım...hamster besliyorum,hamam böcükleride hamamda yaşıyor zaten:)

Kızlar Ne Diyor 8

• kullanmiyorum !

0|0
    0|0
  • psikolojime bağlı inan

0|0
    0|0
    • :):) nese sende bir psikoloji kalmış bende oda kalmadı :):):)

• tekelin iğrenç 35lik votkasını sek içtim

tuvalet maşrapasıyla ağzını yıkamaya çalışmak dünyayı unutmaksa ben harbiden unuttum

1|0
    0|0
    • sen uçmuşun harbide ben öyle absürtlükler yapmıyor şükürler olsun :):):)

• 45% alkol barindirann bir coctail iistim 5 6 bardak en cok ozaman sarhos olmustum ama neyaptigimun farkindaydim

0|0
    0|0
  • Tang'le vodka karistirip cok kisa surede icmistim, en son yerde emekliyodum, ama 10 yil olmustur.

0|1
    0|0
  • bikaç tekila shot yapıp üstüne yünlü battaniye ört

0|1
    0|0
  • bünye meselesi bu .

0|0
    0|0
  • Rakıda 2.den sonra kendimi sidney,de sanıyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bünye ile uzaktan yakından alakalı bir durum. İçtiğim içkinin haddi hesabı yoktur ama hiç o dediğin kafaya erişemedim.

0|0
    0|0
  • Ben bi büyükden sonra bardağı ters çevirip falına bakdırıyorum sen dünyadan bahsediyorsun ( Şaka bi yana bünye meselesi.. )

0|0
    0|0
  • Sen zaten hafiften uçmaya başlamışsın 2 bira çak tamamdır.

0|0
    0|0
  • Konyak iç. Şu sıcakta sarhoş olmaktan beter olursun. Sarhoş olup napacan, çakırkeyf iyidir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...