Karşınızdaki insanın yalan söylediğini anladığınızda ne yaparsınız?

beni pek bozmaz aslında. geçen yine böyle bir durum yaşadım. sırf beni etkilemek için çocuğun biri bayağı havalandı. iş gereği bir kaç arkadaşla yemek yedik işte birşeyler anlattı ,eğitimi ile alakalı ,neyse sonra yalan söylediğini anladım işte. ama yüzüne vurmadım tabiki. aslında yüzde yüz emin değilim ama siz ne yaparsınız bu tür durumlarda. karşınızdaki insanın yalan söylediğini veya söyleyip söylemediğinden emin olamayıp nasıl davranırsınız?

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• Yalan konuşan insanla fazla vakit geçirmenin iyi olacağını pek sanmıyorum.Hayatta bazı şeylerin kötüye gitmemesi için küçük yalanlar söyleriz.Örneğin babam huzursuz birisidir ufak şeylerden sorun çıkartır aile huzurunu bozar mesela babam zeytinyağlı yemek sever ama o gün annem normal yemek yağı ile yapmıştır babam bize sorar tadında gariplikmi var diye ama biz bozuntuya vermeyiz yok gayet iyi deriz bu sayede babamın annemi azarlamasını ve huzuru bozmasını engelleriz.Bunun gibi küçük yalanları hepimiz söyleriz ama kişinin kendisini başka birisi gibi gösterip hayati konularda yalanlar söylemesi bana göre o kişiyi bitirir kesinlikle görüşmem konuşmam benden de uzak durmasını söylerim tabi bu bana göre öyledir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• hiç birşey olmamış gibi davranırdım heralde ona karşı daha temkinli olurdum fazla takılmazdım söylediklerine ama itirazda etmezdim bırakırdım kendi haline

0|0
    0|0
  • yalandan nefret ederim. kızarım.

0|0
    0|0
  • Acısını çıkartırım yalanını yüzüne vururum bir daha yalan söylerse herşey biter dedim mi korkudan yapamaz zaten. (Gizli yapmaya kalkarsa diyeceksiniz onuda not olarak siz ekleyeceksiniz)

0|0
    0|0
  • ses çıkarmam uygun zaman geldiğinde lafı oturtur:)uygun davranışı yaparım yani postayı koyarım

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • niye yalan söylüorsun derim yüzüne vururum

0|0
    0|0
  • caktırmam gızlı bıryerde soylerım kı utansın bıha yapmasın dıye az bısey ıcınde ınsanlık varsa adamlık varsa yapmamaya calısır en azınsan

0|0
    0|0
  • doğruluk sonsuzluğun güneşidir elbet doğar.her zaman doğruyu söyleki sonra ne demek istediğini hatırlamak zorunda kalma derdim

0|0
    0|0
  • Psikolojime bağlı bu. Eğer sinirliysem vururum yüzüne sakinsem susarım kendi kendime gülerim varsa etrafımda adam onlara da anlatır onlarla gülerim ve ona güvenim kalmaz hiçbir konuda.

0|0
    0|0
  • Beden dili + telepati .

0|0
    0|0
  • herkes yalan soyledgı ıcın kımse bısey yapmaz ;)

0|0
    0|0
  • E iyiymiş der geçiştiririm onun yalanı nede olsa.

0|0
    0|0
  • gözümden değeri düşer. zamaı gelince çıtlatırım. Asla güvenmem. Selam versemde silerim defterden.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• İlk etapta susar, bozuntuya vermem nereye kadar gidebileceğine bakarım (işin eğlencesi susmakta, bazen çok uçuyor insanlar), sonra da müsait bir zamanda yalanını yemediğimi gözüne sokarım :)))

0|0
    0|0
  • gülümserim ama öyle bi gülümserimki yerin dibine girer:)

0|0
    0|0
  • he annem he der geçerdim..

0|0
    0|0
  • Beni etkilemek için yapıyosa hiç etkilenmemiş gibi yapardım

0|0
    0|0
  • Acaba mı? larla birseye yaklasmam, acık sozluyum karsımdakinden de tek bekledigim acık sozlu olması, acık sozlulukten kasıt patavatsızlık degil, sadece gercekler.Emin olduktan sonra kırılırım, sadece, bir sey yapmam.

0|0
    0|0
  • kalabalık bir ortamdaysam bir şey demem sanırım fakat ikimiz konuşuyorsak biraz fazla soru sorar aklını karıştırırım sonrası malum zaten ortaya çıkar bir yerden açık verir

0|0
    0|0
  • Rezil olması için yüzüne vururum benimde başıma geldi bunun gibi birşey mesleğini hiç alakası olmayan bir meslek olarak söyledi ertesi gün öğrendiğimde yüzüne vurdum kıpkırmızı oldu.

0|0
    0|0
  • belli etmem eğer çok kızarsam bağırıp çağırırım

0|1
    0|0
  • Çaktırmadan gülerim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...