Ayrıldıktan sonra niye internette yeni arayışlar olur?

Ayrıldınız niye hemen internetten birilerinle tanışma istegi oluşur.

Ben terk edildim herif arkamdan koşuyor ama internette bayanla tanışmak istiyor netlog veya badoo gibi sayfalarda. Ya bu nasıl bir mantık nedeni nedir? Kendisine sordugumda yok oyle eski diyor hii evet son sayfaya girisi ortada. Bir açıklama arıyorum gercekten. Böyle dengesizlik saygısızlık olurmu?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• dengesizlik saygısızlık değilki bu, bildiğin sadakatsizlik ve ihanet, yani senin ona yetmediğini düşünüp nette fink atıyor, ama senden safı olmadığı içinde seni cebinde taşıyor hepsi bu, ilişki olacak bi yanı kalmamış ayrılmanda fayda var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• buna çivi çiviyi söker denir.. Bir çok kişi yapar bunu

Böyle durumlarda edinilen sevgiliden de pek hayır gelmez

0|0
    0|0
  • hem terkedildin hem arkandan koşuyor ilginç

0|0
    0|0
  • ne istediğini bilmiyo

0|0
    0|0
  • ego tatmini.

0|0
    0|0
  • gidenin yeri dolsun diye oalabilrmi

0|0
    0|0
  • Normal .Erkeğin yapısında var.

0|0
    0|0
  • demekki beyin hücresinde gelişme olmamış ayrılmakla en iyisini yaptın

0|0
    0|1
  • seninki netde kızlara yazıyo sonra sen sorunca diyoki ben yazmadım hayatım sadece sordum diyo 'nasılsın eyisin ? anagiller babangiller akrabangiller iyiler mi ?' dedim diyo. çok ayıp.

1|0
    0|0
  • tek sebebi sex benden söylemesi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• boşlukta sörf olsa gerek:) nekadar sağlıklı olabilirki.. erkekler biz kadar duygusal olmadığı için olabilir.. takılıyordur öylesine..:)

0|0
    0|0
  • Sen netlog badoo türü yerlere takılan insandan ayrıldığına şükredeceğine niye başka kadınlara yazıyor diye dert ediniyorsun bence hiç dert etme internetten arayışa giren asosyalle işin ne.

0|0
    0|0
  • Boşluktadır ondan böyledir =)

0|0
    0|0
Yükleniyor...