Yanlızlıgın böylesi...Yoksa kötü biri miyim?

arkadaslar 19 yasındayım bugn dogum günüm ve kmse dogum günümü kutlamadı oysa ki ben ki herkesin agzına düşercesine gercekten severek sayarak kutladım simdi iste gercekten yanlızlıgın ötesi yoksa kötü birmiyim ben :S

0|0
108

En İyi Kız Görüşü

• amaan herkese ihtiyacın mı var senin kimseyi umursama hayatta en değerli şey insanın kendisidir.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• iyi ki doğdun nice mutlu senelere dilerim hic yalnız kalmıcağın senelerin baslar bu yasın itibariyle:)

0|0
    0|0
  • Mutlu, güzel bir yaş dilerim doğum günün kutlu olsun..Sen iyi niyetli ol boşver, mükafatını çok daha güzel aslırsın.. Kalabalık yalnızlık daha beterdir, güzel günlerde görürsün sıkma canını..

1|0
    0|0
    • hep iyi niyetimden kaybettim hep artık tahammülüm yok seven değil ... yaranıo sizde bilirsiniz kii .. allah razı olsun bu arada

• tek basına nasıl mutlu olunur ki :(

• Daha yaşın küçük, bunu sorun etmek için çok çok erken.. Bence gereksiz kuruntu yapıyorsun, sabret ve gençliğinin tadını almaya bak..

• mutlu yıllaar nice yaşlara :)

kötü olmakla alakası yok belki akşama doğru kutlarlar

0|0
    0|0
  • iyki doğdunn :) üzülmeee

0|0
    0|0
  • Doğum günün kutlu olsun canım

0|0
    0|0
  • Doğum günün kutlu olsun, takma kafana.

0|0
    0|0
  • face yok mu.:(

ilişkilerini gözden geçir, bi yerde hata yapıyorsun büyük ihtimal.

0|0
    0|0
    • face var oldugu halde... neden mi hatam herkese kendimden cok değer verdiğim için :S budur bence

• taam çıkış noktan bu: herkese kendinden daha çok değer veriyorsun.

bunu değiştirmeye çalış.zor değil.şekillenmek için yaşıyoruz.

• kim olduğunu bilmiyorum ama iyi ki doğdun arkadaşım

0|0
    0|0
  • nice senelere...

boşver sen herkes aynı halt

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• yalnızlık iyidir ama sen de bundan sonraki yıllara doğum gününü göstrme bence önemli olan başkalarının ne yapıp yapmadığı değil önemli olan senin ne kadar hayatını yaşadığın üzülmene gerek yok hayatın tadını çıkar be kardeş

0|0
    0|0
  • Adamım doğum günün kutlu olsun :)

Emin ol bazı çıkarları için doğum günü kutlayan, arkadaşınmış gibi gözüken şerefsizlerin yanında olmasındansa yalnız olman daha iyidir.

0|0
    0|0
  • :):)mutlu sağlıklı yıllar:Dsana küçük tavsiye birilerini seveceksen karşılık beklemeyeceksin.beklentiler mutsuzluk getirir:D:Ddoğum günün kutlu olsun arkadaşım

0|0
    0|0
  • ben olsam sevinirdim bu duruma, kimin sana ne kadar değer verdiğini görmüş oldun sende, sana değer verene kıymet verene sende aynı şekilde yaklaş yoksa öyle üzülürsün hep, takma be birader hayat böyle her adımda farklı açılar düşünceler kazıtıyor yüreğimize beynimize

NİCE YILLARA KARDEŞ, İYİKİ ÇIKTIN...

0|0
    0|0
    • allah razı olsun.. bu kac oldu insanların bana benim gibi davranmadıgı için :S en basitten ben kendi evimde arkdasımın dogum günümü kutladım aynı arkadassa mutlu yıllar yazdı sadece ...

• Kardeşim aynı gün doğmuşuz beeee sadece arada 5 yıl gibi bi fark var :) Nice senelere iyi ki doğmuşsun iyi ki varsın iyi ki yengeçsin. S*ktir et kafana takma senin canın sağolsun doğru insanlarla tanışmamışsın demek ki. Doğru insanlar çıkmamış karşına demek ki.

0|0
    0|0
    • allah razı olsun.. razı olsun abi hersey gönlünce olur inş bazen ummadıgın tanımadıgın insanlarada dua edilir ya hayırla yaşa inş!

• Yaptım bende yaptım. Yengeç adamı iyi niyetlidir genelde çoğu kez karşıdakini düşünür kendini hiçe sayar en büyük sıkıntı da burda başlar. Ben senin ne kadar temiz bir kalbe sahip olduğunu biliyorum. Şöyle söyliyim sana : Dünya üzerine biraz kafa yor gerçekten kafaya takılacak tek bir şey dahi yok. Hayat o kadar kısa ve boş ki üzülmeye gram bile değmiyor. Otur tart bunları bi sevdim seni :)

• allah razı olsun şu an hıckıra hıckıra o kadar delicesine aglayasım var kii ama nedense basaramıorum ki rahatlayım ..

• Doğum günün kutlu olsun genç,

Bak ben 23 yaşındayım, inanamayacağın kadar arkadaşım, dostum var..

Facebook'ta doğum günüm görünmüyor açtığım günden beri,

Annem, eski sevgilimden başka hatırlayan yok ;)

takılma böyle şeylere

0|0
    0|0
    • abi keske eski sevglimde olsa hatırlasa :S

• salla be kardeşim, takma kafana..

bak geçen hafta doğum günüydü, kutlayamadım, aklma getirdin amk,

• Doğum günün kutlu olsun kardeşim sttr et hem daha 50 dk oldu doğum günün olalı acele etme :)

0|0
    0|0
    • allah razı olsun.. hem amac kutlamak filan değil ufacık bi hatırlama.. :(

• haklısın anlıyorum seni emin ol

• Bilmiyodur kimse ne zaman olduğunu .

0|0
    0|0
Yükleniyor...