Acaba dişiliği kullanmak önemli mi?

erkekler oldum olası bayanlara yardımcı olmak isteyen kişilerdir nadir olanlar hariç we bayanlarda çoğu zaman bunu iyi kullanırlar sorum şudur. bayanlar önemli bir işi olduğu zaman mesela iş başwurusu banka sırası ne bililim işte aklınıza gelecek diğer şeyler. dişiliğinizi kullanırmısınız kullanırsanız eğer etkilediğiniz we dibi düşen o kişi hakkında ne düşünürsünüz ne kerizler war gibimi ne centilmen insan gibimi bir düşünceye bürünürsünüz ? biraz karışık oldu anlayın daa :)

Güncellemeler:
Burada merak edilen olay dedigim gibi dusunce ne oluyor kerizmi ? Centilmenmi?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• kadınlar birçok durumda dişiliğini kullanır ve buna kanmayan erkeklerin sayısı çok azdır napcaksınz abi arada öyle olur yani o arada başka boyuta geçiyosunz :D

0|1
    0|0
    • ama merak ettiğim şudur işini bitirdin adam elinden geleni yaptı we sen sabun köpüğü gibi oracıktan kaydın gittin yolda kendi kendine gülermisin adamı resmen kekledim gibisinden yada harika bir insandı mı ?

• eğer yakışıklıysa veya tavırları bana cazip gelirse hoşlanırsam harikaydı derdim ama hoşlantım olmadıysa nasılda kekledim be kerizi derim

Kızlar Ne Diyor 3

• gülümsemek her zaman ise yarar mesela:)

0|0
    0|0
  • ister istemez kullanıyorsun o dişiliği elinde olan bir şey değil :)

0|0
    0|0
  • Hemcinslerimden görmedim erkeklerden gördüğüm yardımı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• göğüs çatalını açık bırakan bir gömlek ya da tişört giyen veya bir görüşme, konuşma sırasında sürekli saçıyla oynayan bir bayan, erkeği etkilemeyi kafasına koymuştur bence :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...