Anlatamayip, icinizde tuttuklarinizi psikologa anlattiniz mi? Sonucunda neler oldu ne hissettiniz?

Harika bir seymis... Saatlerce anlattim, oysa ben anlatirken mimiklerimi ve sectigim kelimelere odaklandi, hikayem bitince sanki toplanti sonrasi "toplantinin kisa raporu" tarzinda bir ozet hazirlayip, onume koydu ve okumami istedi. Okudum, bir kitabin arka kapagi gibiydi, ardindan sectigim kelimeler ve mimiklerim hakkinda yorum yapti ve en sonunda beni yargilamadan, cozum falan sunmadi yalnizca yargilamadi, "sunulacak bir cozum yolu yok, yasayarak goreceksin benim buradaki rolum senin kendini yalniz hissetmemen"

Bir sonra ki seansi iple cekiyorum desem yeridir, ah biz insanoglu siradan bir arkdasimizi bile dinlerken hep arti ve eksilerle yorumlayip, cozum yolu ariyoruz, halbuki notr olsak her sey cok daha guzel olacak gibi..

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ben psikiyatriste gitttiydim osman hoca bana doktor gibi degil abi gibi yaklasmisti adamla abi kardes gibi gecti gorustugumuz zamanlar o bana kizlarindan basederdi ben ona benim canimi sikanlarda konusurken iyidi fakat ayrilmam gerekti ilac vs derken şu an sbeter bir durumdayim bakalim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yok knk ben soylemek istediklerimi zaten soyledigim icin bir cacik anlamadim zaten kendi istegimle gitmemistim

0|0
    0|0
  • Lanet piskologlar cok fazla cristopher nolan filmi izleyip iyi rol yapiyorlaer. Neyse rahat ediyorsan git.

0|0
    0|1
  • Başka psikolog önerdi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Tanıyıp güvenemediğim birisine hiç bişey anlatamam huyum bu zaten 1 kere gittim mal mal çocukluğa falan iniyo dfmdjkhftohıo

1|0
    0|0
Yükleniyor...