Iyi dovusmek icin ne yapmaliyim?

Arklar yha bizim buralarda cok pislik var ve herkese bulasiyorlar. Gecen benim en yakin ark geldi bana sen bana yalan soyledin diye bulusacakti. Bende fizikli bir yapim var ama kullanmak istegim yok. Sanki bir anlik merhametlik geliyor gibi. Bu duyguyu nasil yenebilirim

0|0
15

En İyi Kız Görüşü

• Aynı şey bende de oluyor vurasım gelmiyor karşıdakinin canını acıtmak istemiyorum :/

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 5

• Adrenalini yüksek seviyede tut ;) R yapmamaya çalış karşında ki ne kadar cusseli veya senden buyuk olsada cesaret farklı bişeydir dayak yemeden dayak atmayı oğrenemezsin önce o attan duşmen gerek surebilmen için

0|2
    0|0
  • Biraz call of duty oyna biraz krav maga videosu seyret vs vs şiddet içerikli takil yani ama abartmadan gidip te herifin gırtlağına bıçak dayama

0|1
    0|0
  • dayak yıye yıye o merhametde gıdıyor dayak atmasınıda ogrenıyorsun benden tavsıye uzak dogu spoarlarına yonel

0|1
    0|0
  • Sana acımıyana sende acımayacaksın Her türlü dövüş sanatini öğren Fakat güzel söz ile olayı halletmeye çaliş kavga birşey beceremiyen insanlarin İşidir düzenli kickboks yapmanı öneririm Yumruk çalışması yap bol bol evine kum torbası al Yüz omuzların genişlesinki ellerini daha geniş aç bunun faydasını görüceksin bol bol esneme germe hareketleri yap bacaklarını 2 metreye kadar yukarı kaldırmaya çalış ayda 5 cm yükseğe kaldirmayi başarabilirsen kısa sürede bir çok şey öğrenmiş olursun

0|0
    0|0
  • Sana Bulaşan Olursa ve İçine Merhamet Kaçarsa 5 San, iye Hareketsiz Dur ve Derin Derin Nefes Al Sorna Spartaaaa Diye Bagır

0|0
    0|0
Yükleniyor...