Kızlar terbiyesiz, ukala, umursamaz, hayatı ciddiye almayan erkekleri daha mı çok sever?

yakın dostum tutsiki'nin analizlerine göre efendi erkekler artık günümüz dünyasında pek iş yapmıyor. gözden o kadar düştüler ki ne attıkları oltaya balık geliyor ne de mayaladıkları yoğurt tutuyor. hatta yıkadıkları bardakların kenarlarında bile tortu kalıyor. fermuarlarını çekmeyi unutmaları da cabası.

acaba kadınlarımızın, nene hatunlarımızın, çileli kızlarımızın nerede it kopuk erkek var onlara hasta olmaları bu yüzden mi?

bu yüzden mi sorarım sana yurdumun asil dişileri?

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• Misal lakabı pompacı olan erkekler gibi değil mi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• ukala kendini beğenmiş ve terbiyesiz insanlardan kız ya da erkek olsun hoşlanmam.

umursamaz erkekler ilgimi çekmez.

0|0
    0|0
  • hiç sevmediğim erkek tipidirr terbiyesiz, ukala, umursamazz !

0|0
    0|1
  • ne yazık ki artık onlar çekici gelio serseri erkeler düşük bel pantolan giymiş saçlar jöleli gömleğin bi kenarı pantolndan çıkmış gömleğin altına daracık rambo atletler giymiş kulaklar küpeli bazen gözler sürmeli kaşlar alık o derece işte...ne yazık kı ( samimiyetleri için hiç bi şe sölemek bile istemiorum)

0|0
    0|0
  • yok öyle bir şey sonra görüyolar özeniyolar öyle olmaya calısıyorlar

0|0
    0|0
  • walla çevremde gördüğüm kadaryla öyle arkadaşlardan filan ama benim için değil..:)

0|0
    0|0
  • uzun zamandır tutsikiyle yakın ilişki içindeyiz. haklısın ben de serseri seviyorum. benim gibiler cunku. napim ben de böyleyim...

0|0
    0|0
  • hi glory.

0|0
    0|0
  • oldukca iticilerr.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• Kusura bakma da senin o dostun, kendi gibi kopuk kızlar üzerinde bir araştırma yapmış. Kendini taşıyan, bilen ve kendine saygısı olan bir bayan bu saydıklarının hiç birini asla kabul edemez. Kişinin fikri ne ise zikri de o dur. Temiz kızlar üzerinde test edememiş ki sadece karşısında bulduğu kendi ahlak yapısında olanlar üzerinde yapmış. Dolayısı ile böyle bir neticeye varması gayet normaldir.

0|0
    0|0
  • deli olmadan adam olunmuyor be hacı. önce delirecen sonra adam olacan...:D her serserinin içinde asil bi erkek yatar...

0|0
    0|0
  • Serseri diye tabir edilen insanları el üstünde tutarlar.

0|0
    0|0
  • Kadınına göre değişen bir mevzu baboli.

0|0
    0|0
Yükleniyor...