Sıradan bir gününüz nasıl geçiyor?

Benimki şöyle 12 gibi kalkarım,kahvaltı ettikten sonra televizyonun başına melekler korusun'u izlemeye koyulurum :D o bitince hayat bilgisi filan filan anlayacağınız sıkıntıdan tam bi ev hanımı oldum yakında izdivaç izlerim..sonra da 1 2 gibi yatarım.Peki sizin sıradan bir gününüz nasıl geçiyor?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• sabah 8de kalkarım bır bardak çay içerim dükkana geçerim müşteri beklerim veyada önceden söleyen müşterilerin işelerini halledrim ögleye kada böle ögele yemegi yerim yine akşama kada iş kovalalarım akşam 8de eve gelir bişler atıştırırım 8bucukta spor salonuna gider biraz antraman yapar 10 gıbı eve gelirim duş alırm bilgisayara biraz takılrım gece 1gibi yatarım sabah yine aynı anlıcan hergünüm aynı ama sevdigim işi yapıoyorum mutluyum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• 9 gibi kalkar kahvaltı eder duş alırım güngöre eçerim yeni çıkan ürünlere bakarım illaki fatihin dükkandda bi saat çay kahve muhabbet yaparım biraz mal alırım sonra güngöreni turlarım yeni düşen parti mallarını alırım ordan bilalin atölyeye geçerim pantolon şort kapri falan alırım 2 saat bilalin abi çok büyük oluçagız muhabbetini dinlerim:)) ordan mağazaya geçerim gece 12ye kadar falan mağazada çalışırım 12den sonra ofise abimin yanına geçerim hesap kitap iş güç muhabbeti falan 2 gibide yatarım geneli böyle geçiyor günlerin.

0|0
    0|0
  • Sıradan birgünüm sıradan geçiyor.

0|0
    2|0
  • aha böyle

2|0
    0|0
  • sabah 7.30ta kalkar bir bardak çay içerim, 8e 5-10 kala işe giderim, işyerinde kahvaltı yapar, öğlene kadar gelen işleri yaparım, öğle arasında yarım saat yemek, yarım saat şekerleme, mesai başlar arada dolaşmaya çıkarım, bol bol çay içerim. akşam 5te işten çıkarım uykum varsa uyurum 3 saat kadar, saat 9 gibi uyanır dışardan bişeyler söylerim, bi demlik ça yaparım gece 3-4 e kadar tv internet takılırım, sonra uyur sabah 7.30 gibi yine kalkarım. işten gelince uyumazsam yemek yerim yemekten sonra ça yapar gece 11-12 ye kadar tv internet takılırım sonra uyur sabah kalkarım. benim de genelde rutin geçer ama halimden memnunum. hafta sonları da öğlene doğru uyanır kahvaltı yapar hava sıcaksa çay içerim, hava serinse dolaşmaya çıkarım, genelde cumartesi akşamları kahveye giderim

0|0
    0|0
  • reina'dan çıkmıyoz bizde

eller havaya

0|0
    0|0
  • bende 12 gibi kalkıyorum elimi yüzümü yıkayıp traş oluyorum sonra 2 de işbaşı yapıyorum hergün.9 da çıkıyorum işten.eve gelirkendde 2 bira 1 ekmek alırım genelde.

0|0
    0|0
  • sabah 7 numara ve öyle bir gzk,sonra pc başına öğle yemeği,öğleden sonra l&m derken bitior gün

1|0
    0|0
  • güneşin doğuşu bile tam bir güzellik iken her anımın tadını çıkartırım her gün

1|0
    0|0
  • Bi ofis düşün ve içinde 3 tane adam düşün. Öyle işte...

0|0
    0|0
  • haftanın 5 günü 21'e kadar koşturuyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yazamam çok uzun sürer :/

1|0
    0|0
  • 10-11 gibi uyanırım. Direk banyoya gider duş alırım. Kahvaltımı yaparım. Yapacaklarım varsa onları yaparım. Bilgisayarı açar internette takılırım. Akşam yemeği yenir. 12-01 gibi de uyurum.

1|0
    0|0
  • ben önce aşkı memnu sonra ferihayı iziliorum onu koymuşlar tv ye işe girmek istemiorum ya ev hayatı ne rahatmış ayol ahaha

0|0
    0|0
Yükleniyor...