Galatasaray 2-1 kazandı düşünceleriniz neler?

Maci izleyemedim futbol nasildi? Ama burak ve sneijderin gol atmasi sevindirdi beni neler dusunuyosunuz?

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• Son vuruslarimiz yine iyi degil agir futbol oynuyoruz hala umut veren bir futbol degil bence burak iyi degil sneijder chedjou semih muslera iyi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 10

• özeti izle de sonra bana oyun ve özellikle gollerle ilgili analiz yap:)

0|1
    0|0
    • İzledim maçın hakkı beraberlikmiş ama GS yenmiş sneijder öyle hep atıyo yapcak bişe yok :)

• Niye etiket olmadı @kurabiye

• Evet sonuç berabere olmaliydi bunu soylemen güzel:)
      Fb macinda kirmizidan sonra konya adam gibi oynasa yenerdi

• Galatasaray kötüydü yine. Erciyes biraz akıllı ve becerikli olsa ilk yarı Galatasaray'ın işini bitirebilirdi. Burak'ın attığı golde ofsayt yok. Elde yok gibi ama ona tam karar veremedim. İyi bir açıdan çekememişler çünkü. İki maçtır duran toplar yardımına koşuyor Galatasaray'ın.

0|1
    0|0
    • Bencede temiz gol baya izledim banada yok gibi geldi el filan sneijder öyle hep atıyo ztn adamların attığı golde şans golü ama kaçırmışta necati baya.

• İşte biraz kaliteli bir takım olsa ilk yarı 2 3 yaparlardı belki de. Yeni yönetim kovar belki Prandelli'yi sizde kurtulursunuz. Bayramın mübarek olsun bu arada.

• Hayırlı bayramlar

• tebrikler galatasaray

0|1
    0|0
  • Ouffhh banane ya :D

0|1
    0|0
  • Takımı Muslere, burak, snejder ayakta tutuyor galatasarayın acele bir şekilde yönetimi değiştirip sağlam çevik bir forvet almasi lazim.

0|0
    0|0
  • Önümüzdeki maçlara bakicaz:)

0|1
    0|0
  • Burak'a laf atanlar nerde :D

0|1
    0|0
  • Hakemler olmasa işiniz zor sizin.

0|0
    0|1
  • Ofsayt tan atılan gol peh